Yiğit Özşener


Ezel dizisi kadrosu geri döndü! İlk fragman geldi!
Ezel dizisi kadrosu geri döndü! İlk fragman geldi! Bir döneme damgasını vuran Ezel dizisi oyuncuları geri döndü. Hangi kanalda yayınlanıyor? İlk fragman geldi...
"Sıfırıncı Gün" dizisinde sarsıcı ayrılık!
"Sıfırıncı Gün" dizisinde sarsıcı ayrılık! Ekranın ilgiyle izlenen polisiye dizisi "Sıfırıncı Gün" dizisinde çok konuşulacak bir ayrılık yaşandı.
Efsane dizi geri dönüyor! Yiğit Özşener rol alacak mı?
Efsane dizi geri dönüyor! Yiğit Özşener rol alacak mı? Yayınlandığı dönemde özgün senaryosu ve güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizi yeni sezonuyla geliyor...
Sıfırıncı Gün dizisinde olay değişiklik!
Sıfırıncı Gün dizisinde olay değişiklik! Ekranın ilgiyle izlenen polisiye dizisi "Sıfırıncı Gün"de çok konuşulacak bir değişiklik yaşandı.
Cemre Baysel "Bozkır" dizisinde rol alacak
Cemre Baysel "Bozkır" dizisinde rol alacak Dijitalin ilgiyle izlenen dizisi Bozkır'ın yeni sezon çekimlerine bomba bir başrol oyuncusu katıldı.
Yüsra Geyik cephesinden konuşulacak haber
Yüsra Geyik cephesinden konuşulacak haber Arka Sokaklar’ın ardından "Camdaki Kız" dizisindeki etkili oyunculuğuyla beğeni toplayan Yüsra Geyik "Bozkır"ın yeni oyuncusu oldu.
Yiğit Özşener'in ikinci sezon heyecanı
Yiğit Özşener'in ikinci sezon heyecanı Kadrosunda Yiğit Özşener, Furkan Andıç ve Gizem Karaca gibi isimlerin yer aldığı dijitalde yayınlanan 'Bozkır' dizisinin ikinci sezon hazırlıkları tamamlandı.