Yılmaz Özdil


Sözcü TV'de Yılmaz Özdil'in yerine gelen isim belli oldu
Sözcü TV'de Yılmaz Özdil'in yerine gelen isim belli oldu Yılmaz Özdil, 1 Mart'ta izleyicilerle buluşan Sözcü TV'deki Genel Müdürlük görevini bıraktığını açıklamıştı.
Yılmaz Özdil, Sözcü TV Genel Yayın Yönetmenliği görevinden ayrıldığını duyurdu
Yılmaz Özdil, Sözcü TV Genel Yayın Yönetmenliği görevinden ayrıldığını duyurdu Uzun bir süredir test süreci devam eden Yılmaz Özdil yönetimindeki Sözcü TV için geri sayım 1 Mart’ta bitti ve kanal resmen seyircisiyle buluştu. Ancak daha birkaç günü geride bırakan kanalda Yılmaz Özdil şoku yaşanıyor.
Sözcü Televizyonu yayını İstiklal Marşı ile başladı!
Sözcü Televizyonu yayını İstiklal Marşı ile başladı! Usta isim Yılmaz Özdil yönetimindeki Sözcü Televizyonu için geri sayım bitti ve kanal, seyircisiyle buluştu.
Yılmaz Özdil hangi ünlü ismin Sözcü TV'de program yapacağını açıkladı?
Yılmaz Özdil hangi ünlü ismin Sözcü TV'de program yapacağını açıkladı? Genel müdürlük koltuğuna usta gazeteci Yılmaz Özdil’in oturduğu Sözcü TV, 1 Mart’ta yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor.
Yılmaz Özdil yazdı: "Sözcü Televizyonu"
Yılmaz Özdil yazdı: "Sözcü Televizyonu" Usta kalem Yılmaz Özdil: "Sözcü Televizyonu'nu hayata geçiriyoruz..."
SÖZCÜ Televizyonu için geri sayım sürüyor
SÖZCÜ Televizyonu için geri sayım sürüyor Usta gazeteci Yılmaz Özdil yönetimindeki SÖZCÜ Televizyonu test yayınına başladı.
Yılmaz Özdil cephesinden heyecanlandıran haber
Yılmaz Özdil cephesinden heyecanlandıran haber Medya dünyasında 2023’ün ilk bombası geldi. Sözcü gazetesinin sahibi Burak Akbay, Sözcü TV için bomba bir isimle anlaştı.