YouTube

Erol Mütercimler: Filistinliler hem toprak sattı hem de Rum kesimini destekledi
Erol Mütercimler: Filistinliler hem toprak sattı hem de Rum kesimini destekledi Ünlü yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında sıcak dünya gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu.
Erol Mütercimler: "İnadına Cumhuriyet, inadına Bayram!"
Erol Mütercimler: "İnadına Cumhuriyet, inadına Bayram!" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında sıcak dünya gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu.
Yasemin Kutsi'den Kasım 2023 Burç Yorumları
Yasemin Kutsi'den Kasım 2023 Burç Yorumları Yasemin Kutsi 2023 Yılı Kasım ayında gökyüzü hareketlerinin burçlara etkisini yorumladı.
Erol Mütercimler: "100. yılında Cumhuriyet'e bu düşmanlık neden?"
Erol Mütercimler: "100. yılında Cumhuriyet'e bu düşmanlık neden?" Ünlü yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında sıcak dünya gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu.
Erol Mütercimler: "Türkiye itfaiyeci başı değildir"
Erol Mütercimler: "Türkiye itfaiyeci başı değildir" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında sıcak dünya gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu.
Canlı yayında intihara kalkışan Youtuber tutuklandı
Canlı yayında intihara kalkışan Youtuber tutuklandı Konya’da online oyunlarla ilgili Youtube içerikleri hazırlayan Kadir Akman (31), hafta sonu yaptığı canlı yayında başına tabanca dayayarak intihar edeceğini söyledi.
Aslıhan Güner: "Hayatımdan çok fazla insan eledim"
Aslıhan Güner: "Hayatımdan çok fazla insan eledim" Son olarak Ulu Önderimiz Atatürk'ün annesi 'Zübeyde Hanım'a hayat verdiği “Zübeyde Analar ve Oğullar” filmiyle adından söz ettiren Aslıhan Güner, toksik insanları hayatından çıkardığını anlattı.