Yüsra Geyik


Yüsra Geyik, ‘Rüya’ karakteri ile Taş Kağıt Makas’ın kadrosuna katılıyor
Yüsra Geyik, ‘Rüya’ karakteri ile Taş Kağıt Makas’ın kadrosuna katılıyor Kanal D’nin yeni dizisi "Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu"nun kadrosu genişliyor. Hikayesi kadar kadrosuyla da dikkatleri üzerine çeken diziye, dördüncü bölümünden itibaren oyuncu Yüsra Geyik, ‘Rüya’ karakteri ile dahil olacak.
Ünlü oyuncular 8 Mart'ta podyuma çıkacak
Ünlü oyuncular 8 Mart'ta podyuma çıkacak 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Toplum Gönüllüleri yararına ünlü oyuncu Aydan Taş’ın 3. Kez düzenlediği organizasyonun onur konuğu Nur Sürer olacak.
Ebru Gündeş'ten dizilerde şarkı söyleyen Serenay Sarıkaya'ya olay sözler
Ebru Gündeş'ten dizilerde şarkı söyleyen Serenay Sarıkaya'ya olay sözler "Aile" dizisi 30. Bölümünde ekrana veda edecek. Bu hafta final bölümü için kamera karşısına geçen ekipten Serenay Sarıkaya, kardeşi Yağmur'a hayat veren Yüsra Geyik’in düğününde şarkı seslendirdi.
Yüsra Geyik'ten zamlara isyan: "Sonunda taşınabiliyorum"
Yüsra Geyik'ten zamlara isyan: "Sonunda taşınabiliyorum" Etiler'de objektiflere yansıyan Yüsra Geyik, taşınma telaşı olduğunu belirtti. Konuyla ilgili konuşan ünlü oyuncu, "Zamlardan dolayı taşınamıyorduk. Sağ olsun biri insafa geldi" açıklamasını yaptı.
Yüsra Geyik: "Modum düşerse kendimi severim"
Yüsra Geyik: "Modum düşerse kendimi severim" "Aile" dizisinde 'Yağmur' karakterine hayat veren Yüsra Geyik, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Yüsra Geyik: "Yanaklarımı, elimi ve kolumu çok seviyorum"
Yüsra Geyik: "Yanaklarımı, elimi ve kolumu çok seviyorum" Meslek seçiminin erken yaşta yapılmasının avantajlı olduğunu düşünen ama profesyonel hayatın bir yaşı olmasından bahseden Yüsra Geyik dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
"Aile" dizisinin yeni sezon fragmanında dikkat çeken detay!
"Aile" dizisinin yeni sezon fragmanında dikkat çeken detay! Show TV’nin Ay Yapım imzalı dev kadrolu dizisi ‘Aile’nin yeni tanıtımı yayınlandı.