Yüsra Geyik


İki ünlü oyuncunun panikli gecesi!
İki ünlü oyuncunun panikli gecesi! "Arka Sokaklar" dizisinin 'Zeliş'i Yüsra Geyik, kendisi gibi oyuncu olan 42 yaşındaki Rıza Kocaoğlu ile görüntülendi. Rıza Kocaoğlu 1.5 yıl aşk yaşadığı Hazal Subaşı ile 1 ay önce ayrılmıştı...
Yüsra Geyik'le aynı karavanı kullanan Merve Oflaz da Corona virüse yakalandı!
Yüsra Geyik'le aynı karavanı kullanan Merve Oflaz da Corona virüse yakalandı! "Arka Sokaklar"ın Zeliş'i Yüsra Geyik'in Corona virüse yakalandığı ve evde karantinaya girdiği ortaya çıkmıştı.
Yüsra Geyik Corona virüsün pençesine düştü
Yüsra Geyik Corona virüsün pençesine düştü Kanal D'nin ünlü dizisi Arka Sokaklar'da yıllardır komiser Hüsnü Çoban'ın kızı 'Zeliş'i canlandıran Yüsra Geyik'in Covid-19 testi pozitif çıktı.
Yüsra Geyik: "Oyunculuk deneyim işi"
Yüsra Geyik: "Oyunculuk deneyim işi" Küçük yaşta sektöre adım atan oyuncu Yüsra Geyik, “Bu deneyim işi. Yaşadıklarım hayatıma güvenmem gerektiğini öğretti” açıklamasını yaptı.
Yüsra Geyik'ten Mert Öcal'ın paylaşımına olay yorum!
Yüsra Geyik'ten Mert Öcal'ın paylaşımına olay yorum! "Arka Sokaklar"da canlandırdığı 'Zeliş' rolüyle ünlenen Yüsra Geyik, "Survivor" Mert Öcal'ın paylaşımına yaptığı yorumla olay oldu.
Yüsra Geyik: "Başarısızlık umut barındırıyor"
Yüsra Geyik: "Başarısızlık umut barındırıyor" 15 yıldır ekranda olan 'Arka Sokaklar' dizisinde rol alan Yüsra Geyik, “Başarısızlık içinde çokça umut barındıran bir kelime...” diye konuştu.