Yusuf Yazıcı


Melisa Aslı Pamuk sosyal medyada aşka geldi
Melisa Aslı Pamuk sosyal medyada aşka geldi Bir süredir futbolcu Yusuf Yazıcı ile aşk yaşayan güzel oyuncu Melisa Aslı Pamuk ilişkisini ilan etti. Melisa Aslı Pamuk sevgilisi Yusuf Yazıcı ile çekildiği kareleri sosyal medya hesabından yayınladı.
Melisa Aslı Pamuk ve Yusuf Yazıcı evlilik hazırlıklarını hızlandırdı
Melisa Aslı Pamuk ve Yusuf Yazıcı evlilik hazırlıklarını hızlandırdı Yusuf Yazıcı için Fransa ve Türkiye arasında mekik dokuyan Melisa Aslı Pamuk, evlilik hazırlıklarına başladığı Yazıcı'nın İstanbul'a transferi için baskı yapıyor.
Melisa Aslı Pamuk - Yusuf Yazıcı aşkı hız kesmiyor
Melisa Aslı Pamuk - Yusuf Yazıcı aşkı hız kesmiyor Futbolcu Yusuf Yazıcı gönlünü, oyuncu Melisa Aslı Pamuk'a kaptırdı. Çift, birlikteliğini sosyal medyada ilan etti.
Melisa Aslı Pamuk rotayı yeniden oluşturdu! Yıldız futbolcuya gönül vermişti
Melisa Aslı Pamuk rotayı yeniden oluşturdu! Yıldız futbolcuya gönül vermişti Yusuf Yazıcı ile yeni bir aşka yelken açan Melisa Aslı Pamuk, sevgilisinin hasretine dayanamadı. Pamuk, geçtiğimiz gün Fransa’ya aşkının yanına uçtu...
Melisa Aslı Pamuk'un yeni aşkı ortalığı karıştırdı!
Melisa Aslı Pamuk'un yeni aşkı ortalığı karıştırdı! Oğuzhan Özyakup’la evliliğin eşiğinden dönen Melisa Aslı Pamuk’un, Özyakup’un Milli Takım’dan arkadaşı Yusuf Yazıcı ile yeni bir aşka yelken açması ortalığı karıştırdı.
Melisa Aslı Pamuk kalbini yakışıklı futbolcuya mı kaptırdı?
Melisa Aslı Pamuk kalbini yakışıklı futbolcuya mı kaptırdı? Güzelliğiyle adından söz ettiren Melisa Aslı Pamuk, gönlünü yine bir futbolcuya kaptırdı.