yüzük


Serkan Keskin muhabirlere müjdeli haberi açıkladı
Serkan Keskin muhabirlere müjdeli haberi açıkladı Deneyimli oyuncu Serkan Keskin, Arnavutköy'de görüntülendi. Tek başına yürürken objektiflere yansıyan Keskin, acelesi olduğunu söyleyerek bir elektrikli scotter kiraladı.
Hande Erçel: "Cebimde yüzük değil ruj taşıyorum"
Hande Erçel: "Cebimde yüzük değil ruj taşıyorum" Oyuncu Hande Erçel, 6 aydır birlikte olduğu sevgilisi Hakan Sabancı'dan evlilik teklifi aldığı iddia edildi.
Hande Erçel ve Hakan Sabancı evlendi mi? Bomba gelişme!
Hande Erçel ve Hakan Sabancı evlendi mi? Bomba gelişme! Hande Erçel’in pantolon cebine koyduğu yüzüğü ve elini sürekli gizlemesi evlilik iddialarını beraberinde getirdi.
Kaan Urgancıoğlu evleniyor mu? Bomba iddia!
Kaan Urgancıoğlu evleniyor mu? Bomba iddia! "Yargı" dizisinin yakışıklı oyuncusu Kaan Urgancıoğlu'nun sevgilisi Burcu Denizer ile evleneceği iddia edildi.
Alyans sorusu Oğuzhan Koç'u kızdırdı! Yüzüğü neden çıkardı?
Alyans sorusu Oğuzhan Koç'u kızdırdı! Yüzüğü neden çıkardı? Şu sıralar gündemden düşmeyen Oğuzhan Koç, önceki akşam Yeniköy'deki bir mekan çıkışında görüntülendi.
92 yaşındaki Rupert Murdoch nişan attı!
92 yaşındaki Rupert Murdoch nişan attı! Rupert Murdoch, 92 yaşında beşinci kez nikâh masasına oturmaya hazırlanıyordu. Ancak Murdoch'un Ann Lesley Smith ile evlenmekten vazgeçtiği ve nişanı attığı ortaya çıktı.
Müge Anlı'nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu alyansı çıkardı mı?
Müge Anlı'nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu alyansı çıkardı mı? Geçtiğimiz yıl, İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'ne atanan 4. sınıf Emniyet Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenen ünlü gazeteci ve televzyoncu Müge Anlı'nın açıklamaları hem stüdyodakileri hem de izleyenleri şaşırttı.