Zafer Algöz


Zafer Algöz'ün alacak davasında gelişme
Zafer Algöz'ün alacak davasında gelişme 'Muhteşem İkili' adlı diziden 153 bin TL'lik ücretini alamadığı iddiasıyla TMC Film'e dava açan oyuncu Zafer Algöz, şirketin anlaşmaya varmasıyla alacağını tahsil etti ve dava kapandı.
Oyuncu Goncagül Sunar'dan flaş haber
Oyuncu Goncagül Sunar'dan flaş haber Televizyon izleyicisinin "Çemberimde Gül Oya" dizisiyle tanıdığı oyuncu Goncagül Sunar'dan son dakika haberi...
'Üç Kuruş' dizisinde Zafer Algöz sürprizi
'Üç Kuruş' dizisinde Zafer Algöz sürprizi Ay Yapım'ın Show TV için çektiği Üç Kuruş dizisinin kadrosuna güçlü bir isim daha katıldı.
Tuğba Ekinci Serdar Ortaç'ı dilencilere benzetti
Tuğba Ekinci Serdar Ortaç'ı dilencilere benzetti Beşiktaş'a söylediği argo kelimler ile tepki çeken Serdar Ortaç'ı bu sefer de şarkıcı Tuğba Ekinci eleştirdi. Ekinci, Serdar Ortaç'ı cami önünde para isteyen dilencilere benzetti.
Zafer Algöz: "Yokluğu bizim için kazançtır"
Zafer Algöz: "Yokluğu bizim için kazançtır" Ünlü oyuncu Zafer Algöz, popçu Serdar Ortaç'ın Beşiktaş-Adana Demirspor maçının ardından, siyah-beyazlı takıma yönelik sözleriyle ilgili, "Varlığından bir fayda görmedik. Yokluğu bizim için kazançtır" diyerek, tepkisini gösterdi.
Zafer Algöz alacağının peşine düştü
Zafer Algöz alacağının peşine düştü ‘Muhteşem ikili’ dizisinin yapımcılığını üstlenen TMC Film, oyuncularına ve set ekibine ödemeleri aksattığı iddia edilmişti. Dizi oyuncularından Zafer Algöz 153 bin TL alacağı olduğu ve TMC Film tarafından bu ücretin ödenmediğini ileri sürerek mahkemeye başvurmuştu.
Cem Yılmaz ve Zafer Algöz'den 'Erşan Kuneri' kutlaması
Cem Yılmaz ve Zafer Algöz'den 'Erşan Kuneri' kutlaması 'Erşan Kuneri'nin çekimlerini tamamlamasının ardından yakın dostu Zafer Algöz ve ailesi ile bir araya gelen ünlü komedyen Cem Yılmaz, suskunluğunu korudu.