Zafer Partisi


Ümit Özdağ: "Suriyelileri ben İçişleri Bakanı olarak yollayacağım"
Ümit Özdağ: "Suriyelileri ben İçişleri Bakanı olarak yollayacağım" Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, CHP Gençlik Kolları üyelerinin duvarlara 'Suriyeliler gidecek' yazdığı anlara ilişkin videoyu Twitter'dan paylaşarak, "Söz, ben İçişleri Bakanı olarak yollayacağım" dedi.
Ümit Özdağ: "Kararımızı yarın açıklayacağız"
Ümit Özdağ: "Kararımızı yarın açıklayacağız" Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptıkları görüşmenin olumlu ilerlediğini, bu akşam yapılacak görüşmenin olumlu sonuçlanması durumunda yarın saat 11.00'de açıklama yapacaklarını söyledi.
2. tur kararı için yarını işaret eden Ümit Özdağ'ın Sinan Oğan yorumu ne oldu?
2. tur kararı için yarını işaret eden Ümit Özdağ'ın Sinan Oğan yorumu ne oldu? Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Cumhurbaşkanı seçimlerinin ikinci turuna ilişkin partisinin kararını yarın açıklayacak.
ATA İttifakı resmen dağıldı! Vecdet Öz'den açıklama geldi
ATA İttifakı resmen dağıldı! Vecdet Öz'den açıklama geldi 14 Mayıs seçiminde adayların yeterli oyu alamaması nedeniyle cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tura kalmıştı. ATA İttifakı'nın ise ikinci turda kimi destekleyeceği merak ediliyordu. Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz, ATA İttifakı'nın resmen dağıldığını söyledi.
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Ümit Özdağ'a ziyaret
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Ümit Özdağ'a ziyaret Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ'ı ziyaret etti.
Zafer Partisi'nin basın danışmanı hayatını kaybetti
Zafer Partisi'nin basın danışmanı hayatını kaybetti Zafer Partisi basın danışmanı ve milletvekili adayı Ceren Gürkan dün gece geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.
Meclise giremeyen Ümit Özdağ özür diledi
Meclise giremeyen Ümit Özdağ özür diledi Gaziantep birinci sıradan milletvekili adayı olan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, milletvekili seçilemedi.