zehirlenme


Ünlü işadamı yasak aşk yaşadığı genç kızı fare zehiriyle öldürdü!
Ünlü işadamı yasak aşk yaşadığı genç kızı fare zehiriyle öldürdü! Ünlü genç iş insanının yasak aşk yaşadığı iddia edilen genç bir kızı zehirleyerek öldürdüğü suçlaması şok etkisi yarattı.
Mide botoksu için Clinic Obezite'ye başvurdular, botokstan zehirlendiler!
Mide botoksu için Clinic Obezite'ye başvurdular, botokstan zehirlendiler! Tuzla’da özel bir hastanede obezite tedavisi için yapılan 'mide botoksu' işlemi sonrası fenalaşan onlarca hasta, işlemin yapıldığı merkez ile çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı.
Son Dakika! Marmara Bölgesi'nin batısı için fırtına uyarısı
Son Dakika! Marmara Bölgesi'nin batısı için fırtına uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce (MGM) Marmara Bölgesi'nin batısı için fırtına uyarısı yapıldı.
Anneanne ile torunun yürek burkan ölümü
Anneanne ile torunun yürek burkan ölümü Isparta'da sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen Şerife İlhan (65) ile torunu Ecrin Ünlü (9) hayatını kaybetti.
Kocaeli'nde kimyasal dehşet! İkisi birden can verdi!
Kocaeli'nde kimyasal dehşet! İkisi birden can verdi! Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde kimyasal madde üretilen iş yerinde yaşanan sızıntı nedeniyle iş yeri sahipleri Murat Duran ve Yücel Keleş hayatını kaybetti.
Sağlık sorunlarıyla boğulan Kıvanç Tatlıtuğ'dan yeni haber
Sağlık sorunlarıyla boğulan Kıvanç Tatlıtuğ'dan yeni haber Nazara gelen yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ sağlık sorunu nedeniyle önceki gün "Aile" setinde çekimlere devam edememişti.
Kıvanç Tatlıtuğ'a nazar değdi! 'Aile' iptal!
Kıvanç Tatlıtuğ'a nazar değdi! 'Aile' iptal! Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un hastanelik olduğu ortaya çıktı.