Zerrin Özer


Zerrin Özer ve Murat Akıncı birlikte mi yaşıyor?
Zerrin Özer ve Murat Akıncı birlikte mi yaşıyor? 36 saat evli kaldığı Murat Akıncı ile barışan Zerrin Özer için, yeni bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre; usta sanatçı karantina günlerini eski eşi ve kayınvalidesiyle birlikte geçiriyor.
Zerrin Özer boşandığı eşi ile aşk yaşıyor
Zerrin Özer boşandığı eşi ile aşk yaşıyor Evlendikten 32 saat sonra eski sevgililerinin dolandırıcılıkla suçladığı eşi Murat Akıncı’dan ayrılan Zerrin Özer boşandığı eşi ile bağlarını koparmadığını açıklayarak herkesi şaşırttı.
Zerrin Özer yeni görüntüsüyle şaşırttı
Zerrin Özer yeni görüntüsüyle şaşırttı Murat Akıncı ile Haziran ayında evlenen ve 36 saat sonra boşanma kararı alan Zerrin Özer, geçtiğimiz günlerde anlaşmalı olarak boşanmıştı.
Zerrin Özer - Murat Akıncı çifti boşandı
Zerrin Özer - Murat Akıncı çifti boşandı İki yıl flörtün ardından 16 Haziran 2019'da evlendikten 36 saat sonra sonra evliliğinde yolunda gitmeyen şeylerin olduğunu fark eden şarkıcı Zerrin Özer eşi Murat Akıncı'ya boşanma davası açmıştı.
Zerrin Özer Murat Akıncı sorulunca sinirlendi
Zerrin Özer Murat Akıncı sorulunca sinirlendi Sanatçı Zerrin Özer, yaşadığı zor günleri soran muhabirlere "Gayet iyiyim" yanıtını verdi.
Gönül Yazar Instagram sayfasından tüm şifrelerini paylaştı
Gönül Yazar Instagram sayfasından tüm şifrelerini paylaştı Türk Sanat Müziği'nin ünlü sanatçısı Gönül Yazar yanlışlıkla Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla takipçilerini şaşırttı.
Zerrin Özer yine hastanelik oldu!
Zerrin Özer yine hastanelik oldu! Nikah masasına oturduğu kişinin 36 saat sonra dolandırıcılıkla suçlandığını öğrendikten sonra boşanma kararı alan Zerrin Özer, hastaneye kaldırıldı. Instagram hesabından hastanede odasından bir fotoğraf paylaşan Özer, sevenlerinden dua istedi.