Zerrin Özer


Zerrin Özer'den 'Güner Ümit' açıklaması
Zerrin Özer'den 'Güner Ümit' açıklaması Geçtiğimiz günlerde 'tecavüz' itirafıyla çok konuşulan Zerrin Özer, isim karışıklığıyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.
Zerrin Özer: "Geçenlerde öldü, hakkımı helal etmiyorum"
Zerrin Özer: "Geçenlerde öldü, hakkımı helal etmiyorum" Şarkıcı Zerrin Özer yıllar önce konuk olduğu "Yasemin'in Penceresinden" programında gözyaşlarıyla 'Ağabeyim dediğim insanın tecavüzüne uğradım' itirafında bulunmuştu.
Zerrin Özer: "Adıma gece düzenlemeyin, filmimi yapmayın"
Zerrin Özer: "Adıma gece düzenlemeyin, filmimi yapmayın" Şarkıcı Zerrin Özer ilginç açıklamalarda bulundu.
Zerrin Özer - Murat Akıncı beraberliği Yerli Dallas'a döndü!
Zerrin Özer - Murat Akıncı beraberliği Yerli Dallas'a döndü! Zerrin Özer, ‘dolandırıcı’ diye boşandığı Murat Akıncı ile eski eşinin annesini yeniden affetti. Ünlü sanatçının evli şoförünün de eski kayınvalideyle yasak aşk yaşadığı iddiası ‘Yerli Dallas’ dedirtti.
Zerrin Özer ve Murat Akıncı birlikte mi yaşıyor?
Zerrin Özer ve Murat Akıncı birlikte mi yaşıyor? 36 saat evli kaldığı Murat Akıncı ile barışan Zerrin Özer için, yeni bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre; usta sanatçı karantina günlerini eski eşi ve kayınvalidesiyle birlikte geçiriyor.
Zerrin Özer boşandığı eşi ile aşk yaşıyor
Zerrin Özer boşandığı eşi ile aşk yaşıyor Evlendikten 32 saat sonra eski sevgililerinin dolandırıcılıkla suçladığı eşi Murat Akıncı’dan ayrılan Zerrin Özer boşandığı eşi ile bağlarını koparmadığını açıklayarak herkesi şaşırttı.
Zerrin Özer yeni görüntüsüyle şaşırttı
Zerrin Özer yeni görüntüsüyle şaşırttı Murat Akıncı ile Haziran ayında evlenen ve 36 saat sonra boşanma kararı alan Zerrin Özer, geçtiğimiz günlerde anlaşmalı olarak boşanmıştı.