Zeynep Bastık


Tolga Akış - Zeynep Bastık çifti acı haberle sarsıldı
Tolga Akış - Zeynep Bastık çifti acı haberle sarsıldı Geçen yıl Temmuz ayında şarkıcı Zeynep Bastık ile nikah masasına oturan Tolga Akış, baba acısıyla sarsıldı. Akış'ın babası Mustafa Tekin Akış, vefat etti.
Zeynep Bastık yeni yıla Çeşme'de girdi
Zeynep Bastık yeni yıla Çeşme'de girdi Türk pop müziğinin başarılı ismi Zeynep Bastık yılın ilk gecesinde Çeşme'de sahne aldı.
Edis: "Zeynep Bastık ile yakın olmamız sürpriz değil"
Edis: "Zeynep Bastık ile yakın olmamız sürpriz değil" Şarkıcı Edis önceki akşam Arnavutköy’de bir mekandan çıkarken görüntülendi.
Oğuzhan Koç'tan yeni şarkıya renkli parti
Oğuzhan Koç'tan yeni şarkıya renkli parti Oğuzhan Koç yeni şarkısı “Aşkın Mevsimi” ni önceki akşam Hype Campus’te ekip arkadaşları ve dostlarına verdiği bir parti ile tanıttı.
Yılın 'En çok dinlenenleri' belli oldu
Yılın 'En çok dinlenenleri' belli oldu Dünya genelinde 381 milyondan fazla kullanıcısı olan Spotify, yılın en çok dinlenenlerini açıkladı.
Ozan Doğulu polemiğe dahil olmadı
Ozan Doğulu polemiğe dahil olmadı Önceki gün sevgilisi Hera Aslan ile birlikte objektiflere yansıyan ünlü aranjör Ozan Doğulu, gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Zeynep Bastık konserinde Reynmen sürprizi
Zeynep Bastık konserinde Reynmen sürprizi Şarkıcı Zeynep Bastık, Harbiye Açıkhava sahnesinde sevenlerine eğlenceli bir gece yaşattı.