Zeynep Bastık


Ünlü şarkıcılar bayramı sahnede karşıladı
Ünlü şarkıcılar bayramı sahnede karşıladı Ünlü şarkıcılar bayram tatili süresince sahneye çıkarak, servetlerine servet kattı.
Zeynep Bastık Urla'daki malikanesinde çok mutlu
Zeynep Bastık Urla'daki malikanesinde çok mutlu Başarılı ve güzel şarkıcı Zeynep Bastık, özel hayatındaki değişiklikler hakkında konuştu.
Zeynep Bastık'a Özbekistan'da büyük ilgi
Zeynep Bastık'a Özbekistan'da büyük ilgi Ünü Türkiye sınırlarını çoktan aşan, Türki Cumhuriyetlerde de büyük bir hayran kitlesine sahip olan Zeynep Bastık dün gece Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te konser verdi. Özbekler Zeynep Bastık’a büyük ilgi gösterdi.
Tolga Akış - Zeynep Bastık evliliğinin bitme nedeni aylar sonra ortaya çıktı!
Tolga Akış - Zeynep Bastık evliliğinin bitme nedeni aylar sonra ortaya çıktı! Menajer Tolga Akış, geçen yıl boşanma kararı aldıkları ünlü şarkıcı Zeynep Bastık ile ayrılık nedenini açıkladı.
Zeynep Bastık'ın eski eşiyle verdiği poz olay oldu
Zeynep Bastık'ın eski eşiyle verdiği poz olay oldu Şarkılarıyla ve kendine özgü tarzıyla kitleleri peşinden sürükleyen Zeynep Bastık yeni şarkısı "Eyvah"ı müzikseverlerle buluşturdu.
Zeynep Bastık 'Eyvah' ile iddialı geliyor
Zeynep Bastık 'Eyvah' ile iddialı geliyor Şarkılarıyla ve kendine özgü tarzıyla kitleleri peşinden sürükleyen Zeynep Bastık yeni şarkısı "Eyvah" için kamera karşısına geçti. "Eyvah" 9 Haziran’da dinleyici ile buluşmaya hazırlanıyor…
Zeynep Bastık İspanya'da karşılaştığı sürprizle havalara uçtu!
Zeynep Bastık İspanya'da karşılaştığı sürprizle havalara uçtu! Geçtiğimiz gün İspanya'ya giden Zeynep Bastık, burada ummadığı bir sürprizle karşılaştı.