Zeynep Bastık


Merdivenlerden düşen Zeynep Bastık'tan çok üzücü haber
Merdivenlerden düşen Zeynep Bastık'tan çok üzücü haber Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, merdivenlerden kayıp düşmesi sonucu omurga kemiklerinden iki tanesinin kırıldığını duyurdu. Bastık, "Ameliyatlık değilim fakat bir süre korseli şekilde, kemikler kaynayana kadar istirahat etmek zorundayım." dedi.
Zeynep Bastık müjdeli haberi duyurdu
Zeynep Bastık müjdeli haberi duyurdu Genç ve başarılı şarkıcı Zeynep Bastık, geçtiğimiz gün bir AVM'de görüntülendi.
Uraz Kaygılaroğlu ve Ece Sükan'ın sürpriz yakınlaşması
Uraz Kaygılaroğlu ve Ece Sükan'ın sürpriz yakınlaşması Geçtiğimiz günlerde bir yapım şirketinin düzenlediği davet, sürpriz bir yakınlaşmaya sahne oldu.
Zeynep Bastık'ın hedefinde 12 ve 18 milyon TL'lik iki ayrı lüks villa var
Zeynep Bastık'ın hedefinde 12 ve 18 milyon TL'lik iki ayrı lüks villa var Zeynep Bastık, Ulus’taki dairesine her ay 80 bin TL kira ödemekten bıkınca ev arayışına başladı. 29 yaşındaki popçu, Zekeriyaköy’deki 12 ve 18 milyon TL’lik iki ayrı lüks villa arasında kaldı.
Tolga Akış'ın yeni aşkı Zeynep Bastık'ın benzeri!
Tolga Akış'ın yeni aşkı Zeynep Bastık'ın benzeri! Zeynep Bastık'ın eski eşi Tolga Akış, dün akşam ünlü şarkıcıya çok benzeyen sevgilisi Gizem Kaya'yla beraber katıldı.
İşte 2022'nin en çok dinlenen isimleri
İşte 2022'nin en çok dinlenen isimleri Yeni yıl yaklaşırken pek çok Spotify kullanıcısının heyecanla beklediği “Spotify yılın özeti” de yayınlandı.
Zeynep Bastık dakikada 76 bin TL kazandı!
Zeynep Bastık dakikada 76 bin TL kazandı! Pop müziğin en çok kazanan isimlerinin başında gelen Zeynep Bastık, önceki gece Katar'da Official Fifa Fan Fest kapsamında yapılan organizasyonda sahne aldı.