Zeynep Sever Demirel


'Seksenler' dizisiyle ilgili sürpriz gelişme
'Seksenler' dizisiyle ilgili sürpriz gelişme Birol Güven imzalı "Seksenler" dizisinin yaz boyu haftalık dizi olarak yayınlanması gündemde...
Thodex vurgun için kırmızı elbiseli ünlüleri kullanmış!
Thodex vurgun için kırmızı elbiseli ünlüleri kullanmış! Kripto para dünyası bir dolandırıcılık hikayesi ile sarsılıyor. Son günlerde para transferlerinde sorun yaşanan kripto para platformu (borsası) Thodex'in internet sitesi kapatıldı. Yatırımcıların hesaplarına ulaşımı kesildi.
Zeynep Demirel sevilen dizinin kadrosuna dahil oldu
Zeynep Demirel sevilen dizinin kadrosuna dahil oldu Yakışıklı spor adamı Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, 2009 yılında Belçika güzeli seçilmişti. Sinema ve televizyon bölümünden mezun olan Zeynep Demirel, oyuncu olmaya karar verdi.
Zeynep Sever Demirel yıllar sonra modellik yaptı
Zeynep Sever Demirel yıllar sonra modellik yaptı 2009 Miss Belçika Güzeli Zeynep Sever Demirel, 2010’da Fenerbahçeli Volkan Demirel ile hayatını birleştirmişti.
Zeynep Sever Demirel: "Gelişmek için çabala"
Zeynep Sever Demirel: "Gelişmek için çabala" 2009'da Miss Belçika güzellik yarışmasında birinci seçilen Zeynep Sever Demirel, yoga yaparken çekilen karelerini sosyal medya hesabından yayınladı.
Zeynep Sever Demirel depresyona mı girdi?
Zeynep Sever Demirel depresyona mı girdi? Fenerbahçeli Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel'den samimi açıklamalar...
Zeynep Sever Demirel maske işine el attı
Zeynep Sever Demirel maske işine el attı Bazı ünlüler pandemiyle birlikte hayatımıza giren maskelere yaratıcı, esprili, renkli dokunuşlar yapıyor.