Zeynep Sever Demirel


Zeynep Sever Demirel'den Cadılar Bayramı pozlarını eleştirenlere tepki
Zeynep Sever Demirel'den Cadılar Bayramı pozlarını eleştirenlere tepki Sosyal medya hesabından "Cadılar Bayramı" dolayısıyla kostümlü bir paylaşım yapan Fenerbahçe'nin eski kalecisi Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, kendisine gelen yorumlara isyan etti.
Zeynep Sever Demirel'den, eşi Volkan Demirel'e 40'ıncı yaş mesajı
Zeynep Sever Demirel'den, eşi Volkan Demirel'e 40'ıncı yaş mesajı 2009 yılında 'Belçika Güzeli' seçilen Zeynep Sever Demirel, 40'ıncı yaşına giren eşi Volkan Demirel için duygusal bir mesaj paylaştı.
Zeynep Sever Demirel: "Kendimden en emin olduğum dönemdeyim"
Zeynep Sever Demirel: "Kendimden en emin olduğum dönemdeyim" Volkan Demirel’in eşi, 2009 Belçika Güzeli Zeynep Sever Demirel geçen Temmuz ayında 32 yaşına basmıştı.
Demirel çifti Bodrum'da hasret giderdi
Demirel çifti Bodrum'da hasret giderdi Volkan Demirel teknik direktörlük eğitimini tamamlamak için 10 gündür Antalya Side’deydi. Eşi Zeynep Sever Demirel ise kızları Yade ve Yeda ile Bodrum’daydı.
'Seksenler' dizisiyle ilgili sürpriz gelişme
'Seksenler' dizisiyle ilgili sürpriz gelişme Birol Güven imzalı "Seksenler" dizisinin yaz boyu haftalık dizi olarak yayınlanması gündemde...
Thodex vurgun için kırmızı elbiseli ünlüleri kullanmış!
Thodex vurgun için kırmızı elbiseli ünlüleri kullanmış! Kripto para dünyası bir dolandırıcılık hikayesi ile sarsılıyor. Son günlerde para transferlerinde sorun yaşanan kripto para platformu (borsası) Thodex'in internet sitesi kapatıldı. Yatırımcıların hesaplarına ulaşımı kesildi.
Zeynep Demirel sevilen dizinin kadrosuna dahil oldu
Zeynep Demirel sevilen dizinin kadrosuna dahil oldu Yakışıklı spor adamı Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, 2009 yılında Belçika güzeli seçilmişti. Sinema ve televizyon bölümünden mezun olan Zeynep Demirel, oyuncu olmaya karar verdi.