Zeynep Sever Demirel


Demirel çiftinin romantik yemeği
Demirel çiftinin romantik yemeği Eski milli kaleci ve teknik direktör Volkan Demirel, oyuncu eşi Zeynep Demirel ile birlikte görüntülendi.
Zeynep Sever Demirel kızları Yade ve Yeda ile Tanzanya'ya gitti
Zeynep Sever Demirel kızları Yade ve Yeda ile Tanzanya'ya gitti 2009'da Miss Belçika güzellik yarışmasında birinci seçilen ve bir yıl sonrada eski milli kaleci Volkan Demirel ile evlenen oyuncu Zeynep Sever Demirel, kızları Yade ve Yeda ile birlikte okulların tatil olmasının ardından soluğu Afrika'da aldı.
Zeynep Sever Demirel'in evlat hasreti son buldu
Zeynep Sever Demirel'in evlat hasreti son buldu Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel ile evlendiğinden beri ilk kez geçen hafta tek başına tatile çıkmış, çocukları Yeda ve Yade’yi İstanbul’da bırakıp Avusturya’daki detoks merkezi Vivamayr’a gitmişti.
Demirel çifti gecelerde görüntülendi
Demirel çifti gecelerde görüntülendi Eski milli futbolcu Volkan Demirel, eşi Zeynep Sever Demirel ile önceki gece Nişantaşı'daydı.
Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu sahneye çıktı
Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu sahneye çıktı Fenerbahçe'de uzun yıllar birlikte top koşturan Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu, Volkan Demirel'in doğum günü partisinde düet yaptı.
Zeynep Sever Demirel'den Cadılar Bayramı pozlarını eleştirenlere tepki
Zeynep Sever Demirel'den Cadılar Bayramı pozlarını eleştirenlere tepki Sosyal medya hesabından "Cadılar Bayramı" dolayısıyla kostümlü bir paylaşım yapan Fenerbahçe'nin eski kalecisi Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, kendisine gelen yorumlara isyan etti.
Zeynep Sever Demirel'den, eşi Volkan Demirel'e 40'ıncı yaş mesajı
Zeynep Sever Demirel'den, eşi Volkan Demirel'e 40'ıncı yaş mesajı 2009 yılında 'Belçika Güzeli' seçilen Zeynep Sever Demirel, 40'ıncı yaşına giren eşi Volkan Demirel için duygusal bir mesaj paylaştı.