Zeynep Tuğçe Bayat


Zeynep Tuğçe Bayat'ın aldığı karar gündeme bomba gibi düştü
Zeynep Tuğçe Bayat'ın aldığı karar gündeme bomba gibi düştü Deneyimli oyuncu Cansel Elçin, kendisinden 17 yaş küçük olan meslektaşı Zeynep Tuğçe Bayat ile 3 yıl önce sessiz sedasız nikah masasına oturdu.
Ünlü isimleri buluşturan davette şıklık yarışı yaşandı
Ünlü isimleri buluşturan davette şıklık yarışı yaşandı Ünlü isimler, bir markanın yeni yıl davetinde boy gösterdi.
Ünlü isimler tarihi handaki açılışta buluştu
Ünlü isimler tarihi handaki açılışta buluştu Ünlü isimler, Eminönü'nde restore edilen 250 yıllık Muhsinzade Hanı'nda yer alan açılışta boy gösterdi.
Cansel Elçin'den sosyal medyada konuşulan görüntü hakkına açıklama
Cansel Elçin'den sosyal medyada konuşulan görüntü hakkına açıklama Cansel Elçin ile eşi Zeynep Tuğçe Bayat, önceki gün arkadaşları ile birlikte Nişantaşı'nda görüntülendi.
Zeynep Tuğçe Bayat açıkladı: "Fransız diye evlendim, neler yapıyor!"
Zeynep Tuğçe Bayat açıkladı: "Fransız diye evlendim, neler yapıyor!" Mutfağa giren Cansel Elçin, Kayseri mantısı yaptığı anları takipçileriyle paylaştı. Oyuncu, "Al sana gizli yetenek!" dedi.
Zeynep Tuğçe Bayat cephesinden konuşulacak haber
Zeynep Tuğçe Bayat cephesinden konuşulacak haber Zeynep Tuğçe Bayat, kendisi gibi oyuncu olan Cansel Elçin ile 23 Ağustos 2020 tarihinde evlenmişti.
Zeynep Tuğçe Bayat'tan flaş 'bebek' açıklaması
Zeynep Tuğçe Bayat'tan flaş 'bebek' açıklaması Cansel Elçin ile Zeynep Tuğçe Bayat 2’nci evlilik yıldönümlerini geçen pazar kutladı. Oyuncu çift dün de Bebek’te bir etkinliğe katıldı.