ziyaret

Mahsun Kırmızıgül, Darülaceze'yi ziyaret etti
Mahsun Kırmızıgül, Darülaceze'yi ziyaret etti Mahsun Kırmızıgül, Darülaceze'yi ziyaret etti. Darülaceze sakinleriyle uzun bir sohbet gerçekleştiren Kırmızıgül, duygularını dile getirdi.
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Göktaş, Elazığ’da
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Göktaş, Elazığ’da Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Elazığ’a geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Macaristan'da
Cumhurbaşkanı Erdoğan Macaristan'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Macaristan Başbakanı Viktor Orban’ın davetine icabetle resmî temaslarda bulunmak ve Türkiye-Macaristan Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi’nin Altıncı Toplantısı’na katılmak üzere gittiği Macaristan’ın başkenti Budapeşte’ye ulaştı.
Astım, bronşit, KOAH hastaları, Tuz Terapi Merkezi'nde şifa arıyor
Astım, bronşit, KOAH hastaları, Tuz Terapi Merkezi'nde şifa arıyor Iğdır'ın Tuzluca ilçesinde 2 yıl önce açılan Tuz Terapi Merkezi, 2023'te 135 bin ziyaretçiyi ağırladı. Astım, bronşit ve KOAH hastalarına iyi geldiği belirtilen merkezde, ziyaretçiler 2 ya da 3 saat kalarak hastalıklarına şifa arıyor.
Özgür Özel'den Saadet Partili Hasan Bitmez'e ziyaret
Özgür Özel'den Saadet Partili Hasan Bitmez'e ziyaret CHP Genel Başkanı Özgür Özel, dün TBMM'de fenalaşan Saadet Partisi Milletvekili Hasan Bitmez'in tedavi gördüğü hastaneyi ziyaret ederek, sağlık durumu hakkında bilgi aldı, ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, hakem Halil Umut Meler ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, hakem Halil Umut Meler ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hastanede tedavisi devam eden hakem Halil Umut Meler ile telefonda görüşerek, 'Geçmiş olsun' dileğinde bulundu.
TBMM Başkanı Kurtulmuş'tan HEDEP grubuna ziyaret
TBMM Başkanı Kurtulmuş'tan HEDEP grubuna ziyaret TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (HEDEP) grubunu ziyaret etti.