Zonguldak


2 çocuğa cinsel istismar sanığına 'iyi hal' indirimli 36 yıl hapis
2 çocuğa cinsel istismar sanığına 'iyi hal' indirimli 36 yıl hapis Zonguldak'ta 3 yıl önce 6 ve 7 yaşlarında olan 2 erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla tutuklu yargılanan Necmi K. (22), 'iyi hal' indirimi uygulanarak toplam 36 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.
'Cinsel istismar'dan ceza alan sözde tarikat liderine bir istismar davası daha
'Cinsel istismar'dan ceza alan sözde tarikat liderine bir istismar davası daha Zonguldak'ın Çaycuma ilçesi Saltukova beldesindeki çiftlik evinde 2012 ile 2014 yılları arasında istismara uğradığını söyleyen H.K.Y.'nin şikayetiyle sözde tarikat lideri İsmail A. hakkında 2021'de soruşturma başlatıldı.
2 erkek çocuğuna cinsel istismar sanığına 82 yıla kadar hapis istedi
2 erkek çocuğuna cinsel istismar sanığına 82 yıla kadar hapis istedi Zonguldak'ta 3 yıl önce, 6 ve 7 yaşlarında olan 2 erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla tutuklu yargılanan Necmi K. (22) için savcı, toplamda 82 yıla kadar hapis cezası istedi.
Zihinsel engelli torununa istismar iddiasıyla yargılanan dede hakkında karar
Zihinsel engelli torununa istismar iddiasıyla yargılanan dede hakkında karar Zonguldak’ta M.S. isimli kız çocuğu, özel bölgesinde kaşıntı şikayetiyle dedesi Ö.S., babası ve babaannesi tarafından hastaneye götürüldü. M.S.’ye yapılan muayenede doktor, cinsel istismardan şüphelenerek ihbarda bulundu.
'Canbay' ve 'Wolker'ın içinde bulunduğu minibüs kaza yaptı: 7 yaralı
'Canbay' ve 'Wolker'ın içinde bulunduğu minibüs kaza yaptı: 7 yaralı Zonguldak’ın Ereğli ilçesine konsere gelen rap şarkıcıları 'Canbay' ve 'Wolker' olarak bilinen Vahap Canbay (26) ile Umut Bolat'ın (23) da arasında bulunduğu minibüs kaza yaptı. Kazada şarkıcılar ile birlikte 7 kişi yaralandı.
Flaş gök gürültülü sağanak uyarısı! Sıcaklıklar düşüyor!
Flaş gök gürültülü sağanak uyarısı! Sıcaklıklar düşüyor! Marmara, Ege, Karadeniz ile Toroslar gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. Yağışların; Batı Karadeniz'de kuvvetli olması bekleniyor. Diğer yandan hava sıcaklıkları yağış alan bölgelerde 3 ila 5 derece düşecek.
Madende hayatını kaybeden arkadaşlarını anıp mesaiye başladılar
Madende hayatını kaybeden arkadaşlarını anıp mesaiye başladılar Zonguldak'ta TTK Karadon Müessese Müdürlüğü’ne bağlı Kilimli İşletmesi’nde çalışan madenciler, bir ay arayla meydana gelen göçüklerde ölen maden işçileri Erdal Karaçam (38) ve Ramazan Yıldırım (45) ile tüm maden şehitlerini anıp, dua etti. İşçiler, programın ardından mesailerine başladı.