Zonguldak


Zafer Havalimanı'na 1 Milyon 316 bin yolcu aranıyor!
Zafer Havalimanı'na 1 Milyon 316 bin yolcu aranıyor! Zafer Havalimanı'na bu yıl 1 milyon 316 bin 569 yolcu daha gelmezse, şirket 50 milyon Euro’luk yatırımını kasasına koyacak. 2044’e kadar toplam 208 milyon Euro kazanacak.
Karadeniz’in tek antik kentinde inşaatın önü açıldı
Karadeniz’in tek antik kentinde inşaatın önü açıldı "Abdülhamit’in hayali" olarak lanse edilen ve geçtiğimiz ay Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılan Filyos Limanı’nın hemen yanıbaşındaki, denize sıfır 1. Derece Arkeolojik Sit alanı, 3. dereceye düşürüldü.
Bakan yardımcısının ikinci maaşı ortaya çıktı!
Bakan yardımcısının ikinci maaşı ortaya çıktı! CHP Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Emin Birpınar’ın aldığı maaşı ortaya çıkardı.
61 yolcu gelen havaalanında 'Zafer' müteahhitin oldu
61 yolcu gelen havaalanında 'Zafer' müteahhitin oldu YİD modeli ile yapılan Zafer Havalimanı kara delik oldu 2021 yılı için 1 milyon 317 bin kişilik yolcu garantisi verilen havalimanına mayıs ayına kadar sadece 61 yolcu geldi.
Satılmış Gebeş'in lüks makam aracı gündem oldu
Satılmış Gebeş'in lüks makam aracı gündem oldu Zonguldak'ın Devrek ilçesine bağlı Çaydeğirmeni Belde Belediye Başkanı AKP'li Satılmış Gebeş, itfaiye öncü aracı adı altında makam aracı aldı.
Abdülhamit'in hayali pahalıya patladı!
Abdülhamit'in hayali pahalıya patladı! “İkinci Abdülhamit’in rüya projesi” olarak duyurulan, Türkiye’nin üçüncü büyük limanı olacak Filyos Limanı inşaatı başladığı fiyatın neredeyse 4 katına mal oldu.
ÇAYKUR 547 milyon lira daha zarar etti
ÇAYKUR 547 milyon lira daha zarar etti Dünyada en çok çay tüketen ülkelerin başında gelen ve günde 245 milyon bardak çay içilen Türkiye’de, ÇAYKUR yine zarar etti.