Zuhal Olcay


'Gecenin Ucunda' dizisi deneyimli oyuncuları buluşturacak
'Gecenin Ucunda' dizisi deneyimli oyuncuları buluşturacak Alim Yapım’ın TMC Film’in patronu Erol Avcı’yla Star için ortak çekeceği “Gecenin Ucunda” dizisinin hazırlıkları sürüyor.
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ü buluşturacak projede yeni gelişme
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ü buluşturacak projede yeni gelişme Başar Başaran ve Emre Özdür’ün TMC Film için kaleme aldığı “Gecenin Ucunda” dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
Neslihan Atagül ve Tuba Ünsal'ın rekabeti çok konuşulur!
Neslihan Atagül ve Tuba Ünsal'ın rekabeti çok konuşulur! Hayranları Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu’yu buluşturacak “Gecenin Ucunda” dizisinin heyecanını yaşarken flaş bir gelişme yaşandı.
Zuhal Olcay genç oyuncunun annesini canlandıracak
Zuhal Olcay genç oyuncunun annesini canlandıracak Barış Erçetin’in yöneteceği Erol Avcı’nın sahibi olduğu TMC Film imzalı “Gecenin Ucunda”nın oyuncu seçimleri sürüyor.
Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay'ı buluşturan 'Merve Kült'ün çekimleri tamamlandı
Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay'ı buluşturan 'Merve Kült'ün çekimleri tamamlandı Başrollerini Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay'ın paylaştığı dijitalde yayınlanacak olan 'Merve Kült' filmi seyirciyle buluşmak için gün saymaya başladı.
Merhum Duygu Asena doğum gününde anıldı
Merhum Duygu Asena doğum gününde anıldı Merhum yazar Duygu Asena’nın aynı adlı kitabından uyarlanan yeni dizisi ‘Aslında Özgürsün’ için set süreci devam ediyor. Ekip, yaşasaydı dün 76 yaşına girecek olan ünlü yazarın anısına bir doğum günü kutlaması gerçekleştirdi.
Zuhal Olcay'dan iki genç oyuncuya övgü
Zuhal Olcay'dan iki genç oyuncuya övgü Ünlü tiyatro, sinema ve ses sanatçısı Zuhal Olcay, önceki gün Nişantaşı'nda bir arkadaşıyla sohbet ederken görüntülendi.