Zuhal Olcay


Merhum Duygu Asena doğum gününde anıldı
Merhum Duygu Asena doğum gününde anıldı Merhum yazar Duygu Asena’nın aynı adlı kitabından uyarlanan yeni dizisi ‘Aslında Özgürsün’ için set süreci devam ediyor. Ekip, yaşasaydı dün 76 yaşına girecek olan ünlü yazarın anısına bir doğum günü kutlaması gerçekleştirdi.
Zuhal Olcay'dan iki genç oyuncuya övgü
Zuhal Olcay'dan iki genç oyuncuya övgü Ünlü tiyatro, sinema ve ses sanatçısı Zuhal Olcay, önceki gün Nişantaşı'nda bir arkadaşıyla sohbet ederken görüntülendi.
Ahsen Eroğlu'nun "Merve Kült" filmine yeni oyuncu
Ahsen Eroğlu'nun "Merve Kült" filmine yeni oyuncu Ahsen Eroğlu (Merve) ile Ozan Dolunay’ı (Anıl) buluşturan “Merve Kült” filminin çekimleri yarın başlıyor.
Duygu Asena'nın ünlü romanı diziye uyarlanıyor
Duygu Asena'nın ünlü romanı diziye uyarlanıyor Duygu Asena’nın en çok okunan romanlarından “Aslında Özgürsün”, eser ile aynı adı taşıyan bir dizi projesi ile Gain’de seyirciyle buluşacak.
Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay'ı buluşturan projenin detayları ortaya çıktı
Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay'ı buluşturan projenin detayları ortaya çıktı O3 Medya’nın Netflix için çekeceği “Merve Kült” isimli filmin hazırlıkları sürüyor. Başrolünü Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay’ın paylaşacağı filmin çekimleri mart sonunda başlayacak.
Deniz Çakır sürpriz aşkıyla sobelendi!
Deniz Çakır sürpriz aşkıyla sobelendi! Son olarak "Masumiyet" adlı dizide rol alan Deniz Çakır, dün gece yeni sevgilisiyle birlikte ilk kez Kuruçeşme'de objektiflere yansıdı.
'Saklı' dizisi sete çıktı
'Saklı' dizisi sete çıktı Merakla beklenen projenin başrollerinde Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar yer alıyor.