Zuhal Topal


Ekranda "Müge ile Gülşen'le 2. Sayfa" farkı!
Ekranda "Müge ile Gülşen'le 2. Sayfa" farkı! Özel haberleriyle magazin gündemini belirleyen, bir ekran klasiği "Müge ile Gülşen'le 2. Sayfa" bomba gibi döndü...
Acun Ilıcalı davalık olduğu Zuhal Topal'ı kadroya aldı!
Acun Ilıcalı davalık olduğu Zuhal Topal'ı kadroya aldı! Fox TV gündüz kuşağında "Sofrada" programıyla diğer kanallardaki benzer programlara fark atan Zuhal Topal zam alamayınca programı bıraktı. Zuhal Topal davalık olduğu Acun Ilıcalı ile anlaştı. Acun Ilıcalı'dan Zuhal Topal paylaşımı geldi.
Zuhal Topal yeni sezonda hangi kanalda olacak?
Zuhal Topal yeni sezonda hangi kanalda olacak? FOX TV ile yollarını ayıran Zuhal Topal'ın yeni adresi belli oldu!
"Zuhal Topal'la Sofrada" programıyla ilgili flaş gelişme
"Zuhal Topal'la Sofrada" programıyla ilgili flaş gelişme Üç sezondur gündüz kuşağında yayınlan "Zuhal Topal'la Sofrada" programıyla ilgili flaş bir gelişme yaşandı.
Zuhal Topal'dan kahkahaya boğan estetik göndermesi
Zuhal Topal'dan kahkahaya boğan estetik göndermesi Sevilen sanatçı Zuhal Topal, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla; botoks ve dolgu yaptırıp saklayan ünlülere esprili göndermede bulundu. Topal'ın Instagram filtresiyle dudaklarını şişirdiği görüldü.
Zuhal Topal hukuk savaşını kazandı
Zuhal Topal hukuk savaşını kazandı Ünlü tiyatro sanatçısı ve sunucu Zuhal Topal ile eşi Korhan Saygıner'in kişilik haklarına saldırıda bulunduğunu iddia eden şarkıcı Seda Sayan ile eski nişanlısı Erkan Çelik'in 200 bin liralık tazminat davası reddedildi.
Zuhal Topal'ın programına konuk olan Şükran Hanım'ın acı sonu
Zuhal Topal'ın programına konuk olan Şükran Hanım'ın acı sonu İstanbul Eyüpsultan'da, ellerini ve ayaklarını koli bandıyla bağladığı annesi Şükran Biroğlu ve ağabeyi Mesut Biroğlu'nu bıçaklayarak öldüren Uğur Biroğlu'nun, daha önce de annesini camdan attığı ortaya çıktı.