Konuğu Müge Anlı'nın üzerine yürüdü!

"Müge Anlı ile Tatlı Sert" canlı yayını Sinop yangını olayında birbirine girdi. Şaban Özcan Müge Anlı'nın üstüne yürüdü, güvenlik ekipleri yayına girdi.

Sinop'un Türkeli ilçesinde 22 Nisan 2019’da tek katlı ahşap evde çıkan yangın sonrası, 1.5 aylık hamile olan 28 yaşındaki Nurten Özkaya, 4 yaşındaki oğlu Ramazan Özkaya ile eşinin anneannesi 105 yaşındaki Hanife Özcan sırra kadem bastı.

Herkes ilk başka bu 3 kişinin yangında öldüğünü sandı. Ancak adli tıp ekibi yangından toplanan delilleri incelediğinde 3 kişinin adreste olmadığını belirledi. Bu esrarengiz olayın tartışıldığı "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programında bugün ortalık karıştı.

 

Olayın perde arkasında muhtar adayı Şaban Özcan'ın olduğunu iddia eden Şenay Dalmaz, "Ben bu suçun organize olduğunu düşünüyorum. Aslında muhtarlıkla da ilgisi var. Çünkü öncesinden gelen içlerinde besledikleri kin, nefret ve mühür davasının bu olayı tetiklediğini düşünüyorum. Üstelik seçimden sonra oluyor. Şaban beyde bu kuyruk acısı olduktan sonra daha çok evler yanar." deyince öfkeyle yerinden kalkan Özcan, Anlı'nın üzerine parmağını sallayarak yürüyerek "Bugünden sonra bu yayından gidiyorum. Bu şovcuları dinlediğiniz müddetçe ben burda durmuyorum." dedi.

Yayına giren güvenlikler konuğu sakinleştirdi.

Konular Müge Anlı