Müge Anlı


34 yıllık eşini darp edip iki gün aç susuz bıraktı! Kocaeli’nde 57 yaşındaki Veli Erbaç isimli bir kişinin, 56 yaşındaki 34 yıllık eşini darp edip iki gün boyunca aç ve susuz bıraktığı iddia edildi.
Mervenur Polat cinayetinin tüm detayları ortaya çıktı Bir çocuk annesi 20 yaşındaki Mervenur Polat, Müge Anlı'da aranıyordu. 4.5 ay önce ortadan kaybolan genç kadının cinayete kurban gittiği anlaşıldı. Korkunç olayla ilgili flaş bir gelişme yaşandı.
Mervenur Polat cinayetinin detayları vicdanları sızlattı Antalya'da 4 aydır kayıp olan ve ailesinin Müge Anlı'nın programına başvurup aradığı 20 yaşındaki Acil Tıp Teknisyeni Mervenur Polat'ın cansız bedeni bulundu.
Mervenur Polat olayında bir gözaltı daha Antalya'da yaşayan 1 çocuk annesi 20 yaşındaki Mervenur Polat, çok erken yaşta evlenip eşinden ayrılmıştı. Polat, 4 aydır kayıp olarak ablaları ve annesi tarafından gözyaşları içinde aranıyordu.
Müge Anlı kayıp Mervenur Polat hakkında flaş gelişmeyi açıkladı Müge Anlı 4 aydır kayıp olan 20 yaşındaki Mervenur Polat'ın hayatını kaybettiği bilgisini verdi.
Kayıp Güldane Biçer olayında son dakika gelişmesi! 17 Eylül 2011 gününden beri kayıp olan Güldane Biçer’in yakınları Müge Anlı’ya başvurarak bulunmasını istemişti. Bir süredir devam eden programda Biçer’in eşi Osman Biçer’in çelişkili ifadeleri dikkat çekmişti.
Müge Anlı'dan izin alarak ayakkabısını fırlattı! Esra Erol'un programı ardından Müge Anlı'da da bir ayakkabı fırlatma vakası yaşandı. 8 yıldır kayıp olan kızının bulunması için Müge Anlı'ya katılan Kamile Balığkurdu, suçladığı Murat Akın'a canlı yayında ayakkabısını çıkarıp fırlattı.