Müge Anlı


Müge Anlı'nın "Şimdi destek olma vakti" çağrısına rekor yardım
Müge Anlı'nın "Şimdi destek olma vakti" çağrısına rekor yardım Ünlü gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı’nın canlı yayında yaptığı "Vakit destek vakti" çağrısı karşılık bulmaya devam ediyor.
Survivor'da yarışan gazeteci Nazenin Tokuşoğlu şimdi de dizi yıldızı oluyor
Survivor'da yarışan gazeteci Nazenin Tokuşoğlu şimdi de dizi yıldızı oluyor Bir dönem "Survivor" yarışmasında boy gösteren Nazenin Tokuşoğlu şöhret basamaklarını hızla tırmanıyor.
Ezel Bayraktar ile Kenan İmirzalıoğlu telefonda ne konuştu?
Ezel Bayraktar ile Kenan İmirzalıoğlu telefonda ne konuştu? Kanser hastası yengesinin tedavi parasını alıp kaçan Ömer, adını Ezel Bayraktar olarak değiştirmişti.
Müge Anlı olay fotoğrafı görünce gözlerine inanmadı! "İnkar etmiyorum" dedi
Müge Anlı olay fotoğrafı görünce gözlerine inanmadı! "İnkar etmiyorum" dedi ATV'de ekrana gelen "Müge Anlı ve Tatlı Sert" programı hemen her gün izleyicileri şaşkına çeviren olayları ekrana getirmeye devam ediyor...
Müge Anlı ve Esra Erol'un programları kaldırılıyor iddiası!
Müge Anlı ve Esra Erol'un programları kaldırılıyor iddiası! Televizyon ekranlarında reyting rekorları kıran gündüz kuşağı programlarının kaldırılacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü.
Müge Anlı isyan etti: "Ruhuna Arnold Schwarzenegger mi girdi?"
Müge Anlı isyan etti: "Ruhuna Arnold Schwarzenegger mi girdi?" Müge Anlı'nın programına Burdur'dan konuk olan dertli kadının açıklamaları hem Müge Anlı'yı hem de izleyicileri şoke etti...
Müge Anlı üfürükçüye ağzına geleni söyledi!
Müge Anlı üfürükçüye ağzına geleni söyledi! Ünlü gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı, bugünkü yayınında oldukça öfkelendi.