Müge Anlı


Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun nikah tarihi belli oldu
Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun nikah tarihi belli oldu Müge Anlı, dünkü canlı yayında İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyurmuştu. Çiftin nikah tarihi belli oldu.
Müge Anlı'nın sürpriz evlilik haberiyle ilgili yeni gelişme
Müge Anlı'nın sürpriz evlilik haberiyle ilgili yeni gelişme "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programının sunucusu ünlü gazeteci Müge Anlı, programının canlı yayında İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıklaması gündem yarattı.
Müge Anlı İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleniyor
Müge Anlı İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleniyor Ünlü gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıkladı.
RTÜK üyesi İlhan Taşcı, Müge Anlı'yı üst kurula şikâyet etti
RTÜK üyesi İlhan Taşcı, Müge Anlı'yı üst kurula şikâyet etti RTÜK üyesi İlhan Taşcı, Müge Anlı’nın sunduğu 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programını "travmaya neden olması ve genç kızı aşağılamaya çalışması ile yayın etik ilkelerini hiçe sayması" gerekçesiyle üst kurula şikâyet etti.
Müge Anlı'da aranan kayıp gençten acı haber geldi
Müge Anlı'da aranan kayıp gençten acı haber geldi İstanbul Sultangazi'de 6 gün önce kaybolan hemşire Muhammet Arslan'ın cenazesi, Sultangazi Kent Ormanı'nda bulundu.
Müge Anlı yakışıklı şarkıcıyla buluştu
Müge Anlı yakışıklı şarkıcıyla buluştu Yıllardır program yaptığı ATV ekranlarında bulduğu kayıp ve çözdüğü cinayetlerle adını geniş bir kitleye duyuran Müge Anlı, bu sefer iş dışındaki bir konuyla gündem oldu.
Prof. Dr. Arif Verimli sert çıktı: "İkisinin de kıymeti yok benim için"
Prof. Dr. Arif Verimli sert çıktı: "İkisinin de kıymeti yok benim için" Geçtiğimiz yıl yıllardır danışman olarak yer aldığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ani bir kararla ayrılan Prof. Dr. Arif Verimli, aylar sonra Yasemin Özçelik'in YouTube programında Müge Anlı ve Şevki Sözen'le ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.