Müge Anlı


Müge Anlı'da akıllara durgunluk veren iddia Müge Anlı’nın programında Kerem Durur'un kaybının araştırıldığı olayda yeni bir gelişme daha yaşandı. Geçtiğimiz hafta canlı yayında tandırda bebeğin yakılmasından sonra bir korkunç iddia daha bugün ortaya çıktı. Müge Anlı, 'Bugüne kadar bu programda duyduğum en vahşi şey, inanamıyorum" dedi.
Ayşe Altuntaş cinayetine ağır müebbet talebi! 5 çocuk babası Mehmet Taşdelen, atv'deki "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programına katılmış, "Canımdan çok seviyorum, ona zarar vermem" demişti.
Müge Anlı Aleyna Çakır dosyasını kapattı mı? Atv'de ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, ülkeyi ayağa kaldıran Aleyna Çakır dosyasının kapatıldığı ileri sürülmüştü... Müge Anlı o iddialara cevap verdi.
Didem Arslan'ın programına Müge Anlı'dan önemli transfer Didem Arslan Yılmaz'ın Show TV’de sunmaya hazırlandığı "Vazgeçme" programına "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programından önemli bir transfer gerçekleşti.
"Müge Anlı ile Tatlı Sert" 1 milyonu aştı! ATV'de ekrana gelen "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programı, ödüllerine bir yenisini daha ekledi.
Konuğu Müge Anlı'nın üzerine yürüdü! "Müge Anlı ile Tatlı Sert" canlı yayını Sinop yangını olayında birbirine girdi. Şaban Özcan Müge Anlı'nın üstüne yürüdü, güvenlik ekipleri yayına girdi.
Müge Anlı Sumru Yavrucuk'un köpeğini buldu Oyuncu Sumru Yavrucuk, Tomi ismindeki kaybolan köpeği için Müge Anlı'nın programına başvurmuştu.