Müge Anlı


Dizi oyuncusundan Müge Anlı'ya şok itiraf Bir Zamanlar Çukurova'da rol alan Adanalı Serap Çelikunal, kayıp oğlunu aramak için Müge Anlı'ya başvurdu.
Müge Anlı'nın programında yaşlı kadın yere yığıldı Usta gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı, ATV'de ekrana gelen programında yıllardır kayıp yakınlarının umut ışığı olmaya devam ediyor.
Tuncer Ustael hakkında bir soruşturma daha Palu ailesi hakkında Adli tıp raporunun açıklanmasının ardından Müge Anlı, Tuncer Ustael hakkında açılan yeni soruşturmayı da canlı yayında duyurdu.
Müge Anlı yarışmacılara sitem etti ATV'de yayınlanan ve Müge Anlı'nın sunduğu "Güven Bana" programında iki yarışmacıya "İstiklal Marşının bestelenen ilk iki kıtasında toplam kaç tane millet kelimesi vardır?" sorusu soruldu. Yarışmacılar İstiklal Marşı'nı doğru okuyamayınca Müge Anlı araya girdi.
Tülin Şahin'den Müge Anlı'ya olay mesaj! Bebek bekleyen manken Tülin Şahin, şu sıralar ATV'de ekrana gelen "Güven Bana" ismindeki yarışmayı sunan usta televizyoncu ve gazeteci Müge Anlı'ya sosyal medyadan olay bir mesaj gönderdi.