Müge Anlı


Türkiye'nin en güvenilir ünlü ismi Haluk Levent oldu MediaCat ve Ipsos tarafından gerçekleştirilen Celebrity Güven Endeksi’nin 2021 sonuçları belli oldu. Araştırmaya göre Haluk Levent, Türkiye’nin en güvenilir ismi seçildi.
Müge Anlı ölümden dönen babasını ziyarete gitmedi mi? Yaptığı programda kendisine başvurup vatandaşların kayıp babalarını bulan; yıllardır görüşmeyen baba ve evlatları buluşturan Müge Anlı’nın, ölümden dönen kendi babasının yanına gitmediği iddia edildi.
Müge Anlı'nın programında 33 yıl sonra ailesine kavuşan Vedat'tan flaş haber Müge Anlı'nın programıyla Türkiye'nin gündemine gelen Vedat Alexander Ankara’da çocuklarını sünnet ettirdi.
Esrarengiz bağ evi cinayeti çözülebilecek mi? Tire’nin Eğridere köyündeki bağ evinde esrarengiz bir şekilde vurulan Hüseyin Yüksel’in katili bulunamadı. ATV ekranlarında bugüne kadar pek çok cinayeti aydınlatan Müge Anlı ve ekibinin kurbanın yakınlarına ulaşarak olayı ele aldığı öğrenildi.
Müge Anlı'da aranan kayıp kadından acı haber! Kırklareli’nde, 69 gündür kayıp olan 58 yaşındaki Bilsen Pirpor’un cenazesi, evine 17 kilometre uzaklıkta bulundu. Talihsiz kadının cinayete kurban gidip gitmediği araştırılıyor.
Müge Anlı'da günlerce konuşulan olayda yeni gelişme! İzmir’de teyzesini öldürmek suçundan müebbet hapis cezasına çarptırılan Yunus Kahraman’ın, cezası onandı. Kahraman’ın bir numaralı şüpheli olduğu Özlem Akusta’nın kayıp olmasıyla ilgili davada da genç kadının cansız bedeninin bulunması için kazı yapılmasına karar verildi.
Müge Anlı'da konuşulan esrarengiz cinayetin nedeni aşk mı? Hatay'da 80 yaşındaki Hüseyin Şen ve 83 yaşındaki Mehmet Şen 8 Ekim 2020'de öldürüldü... Müge Anlı'da günlerdir Şen kardeşler cinayeti konuşuluyor.