Müge Anlı


Avukat Rahmi Özkan'ı yıkan ölüm! Uzun yıllardır Atv'de yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programında yer alan avukat Rahmi Özkan'ın torunu Deha Uğur Özkan kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybetti.
Kayıp kızının bulunduğunu öğrendi, olduğu yere yığıldı! Müge Anlı'nın programına konuk olan Zeynep Hanım, kızı Zeynep'ten bir iz arıyordu...
Müge Anlı 'o haberi' böyle duyurdu! Ordu'da 3 çocuk babası 50 yaşındaki Ahmet Akdere, kuzeni Aysel Akdere'nin 18 yaşındaki kızını kaçırmıştı. Müge Anlı, canlı yayında Ahmet Akdere'nin tutuklandığını duyurdu.
Mutlu Kıyar'ı ölüme götüren yol! Zonguldaklı Mutlu Kıyar için 23 yaşındaki evladından duyduğu “Baba ben bir kızla tanıştım” diye başlayan sözler, mutlu bir haberden ziyade korkunç bir hikayenin başlangıcı oldu.
18 yaşındaki Kübra'yı 50 yaşındaki akrabası kaçırdı! Ordu’da 3 çocuk babası 50 yaşındaki Ahmet Aktdere, kuzeninin 18 yaşındaki kızı Kübra’yı kaçırdı. Ailesi kızlarına ulaşamayınca soluğu Müge Anlı’da aldı.
Müge Anlı canlı yayında DNA sonucunu açıkladı! ATV'de ekrana gelen "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programına konuk olan Gülizar Hanım, 40 yıl önce Manisa'da tren garına bıraktığı kızını bulmak istiyordu...
20 yıllık eşini yasak aşkına öldürttü Tuncay Demirel'in şüpheli ölümü Müge Anlı'nın programında araştırılıyor. 45 yaşındaki Demirel'in, 20 yıllık eşinin 10 yıldır yasak aşk yaşadığı kişi tarafından öldürüldüğü iddia edildi.