Müge Anlı

Mutlu Kıyar'ı ölüme götüren yol!
Mutlu Kıyar'ı ölüme götüren yol! Zonguldaklı Mutlu Kıyar için 23 yaşındaki evladından duyduğu “Baba ben bir kızla tanıştım” diye başlayan sözler, mutlu bir haberden ziyade korkunç bir hikayenin başlangıcı oldu.
18 yaşındaki Kübra'yı 50 yaşındaki akrabası kaçırdı!
18 yaşındaki Kübra'yı 50 yaşındaki akrabası kaçırdı! Ordu’da 3 çocuk babası 50 yaşındaki Ahmet Aktdere, kuzeninin 18 yaşındaki kızı Kübra’yı kaçırdı. Ailesi kızlarına ulaşamayınca soluğu Müge Anlı’da aldı.
Müge Anlı canlı yayında DNA sonucunu açıkladı!
Müge Anlı canlı yayında DNA sonucunu açıkladı! ATV'de ekrana gelen "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programına konuk olan Gülizar Hanım, 40 yıl önce Manisa'da tren garına bıraktığı kızını bulmak istiyordu...
20 yıllık eşini yasak aşkına öldürttü
20 yıllık eşini yasak aşkına öldürttü Tuncay Demirel'in şüpheli ölümü Müge Anlı'nın programında araştırılıyor. 45 yaşındaki Demirel'in, 20 yıllık eşinin 10 yıldır yasak aşk yaşadığı kişi tarafından öldürüldüğü iddia edildi.
Dizi oyuncusundan Müge Anlı'ya şok itiraf
Dizi oyuncusundan Müge Anlı'ya şok itiraf Bir Zamanlar Çukurova'da rol alan Adanalı Serap Çelikunal, kayıp oğlunu aramak için Müge Anlı'ya başvurdu.
Müge Anlı'nın programında yaşlı kadın yere yığıldı
Müge Anlı'nın programında yaşlı kadın yere yığıldı Usta gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı, ATV'de ekrana gelen programında yıllardır kayıp yakınlarının umut ışığı olmaya devam ediyor.
Tuncer Ustael hakkında bir soruşturma daha
Tuncer Ustael hakkında bir soruşturma daha Palu ailesi hakkında Adli tıp raporunun açıklanmasının ardından Müge Anlı, Tuncer Ustael hakkında açılan yeni soruşturmayı da canlı yayında duyurdu.