Müge Anlı

Müge Anlı Sumru Yavrucuk için harekete geçti!
Müge Anlı Sumru Yavrucuk için harekete geçti! Programında kayıpları arayan ve cinayet dosyalarını aydınlatan Müge Anlı bugünkü programında usta oyuncu Sumru Yavrucuk için bir çağrıda bulundu. Müge Anlı programında izleyicilerine seslendi.
Müge Anlı ekrana geri döndü
Müge Anlı ekrana geri döndü ATV'de ekrana gelen "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programı pandemi döneminde ekrana kısa bir süre ara vermişti.
Müge Anlı'nın ekrana dönüş tarihi belli oldu
Müge Anlı'nın ekrana dönüş tarihi belli oldu Atv'de yayınlanan ve Coronavirüs nedeniyle canlı yayınlara ara veren Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ekrana ne zaman dönüyor?
Müge Anlı karantina günlerinde de umut oluyor
Müge Anlı karantina günlerinde de umut oluyor Müge Anlı'nın kaybolma riski yüksek vatandaşlarımızın hayatını güvence altına almak amacıyla başlattığı 'Sevgi İzi' projesi, karantina günlerinde de kayıpları bulmaya devam ediyor.
Müge Anlı’nın tepki çeken sözleri RTÜK’e taşındı!
Müge Anlı’nın tepki çeken sözleri RTÜK’e taşındı! ATV’de yayınlanan "Müge Anlı İle Tatlı Sert"te ünlü gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı’nın doktorlar hakkında sarf ettiği sözler tepkilere yol açtı.
Müge Anlı sağlık çalışanlarından özür diledi
Müge Anlı sağlık çalışanlarından özür diledi Ünlü gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı "Konuyu tam olarak ben anlatamayıp üzülen olduysa özür diliyorum" ifadelerinde bulundu.
Sağlıkçıları hedef alan Müge Anlı'ya tepki!
Sağlıkçıları hedef alan Müge Anlı'ya tepki! Ünlü gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı’nın canlı yayında sağlık çalışanlarını hedef alması yoğun eleştirilere neden oldu.