Müge Anlı

Müge Anlı kayıp Mervenur Polat hakkında flaş gelişmeyi açıkladı
Müge Anlı kayıp Mervenur Polat hakkında flaş gelişmeyi açıkladı Müge Anlı 4 aydır kayıp olan 20 yaşındaki Mervenur Polat'ın hayatını kaybettiği bilgisini verdi.
Kayıp Güldane Biçer olayında son dakika gelişmesi!
Kayıp Güldane Biçer olayında son dakika gelişmesi! 17 Eylül 2011 gününden beri kayıp olan Güldane Biçer’in yakınları Müge Anlı’ya başvurarak bulunmasını istemişti. Bir süredir devam eden programda Biçer’in eşi Osman Biçer’in çelişkili ifadeleri dikkat çekmişti.
Müge Anlı'dan izin alarak ayakkabısını fırlattı!
Müge Anlı'dan izin alarak ayakkabısını fırlattı! Esra Erol'un programı ardından Müge Anlı'da da bir ayakkabı fırlatma vakası yaşandı. 8 yıldır kayıp olan kızının bulunması için Müge Anlı'ya katılan Kamile Balığkurdu, suçladığı Murat Akın'a canlı yayında ayakkabısını çıkarıp fırlattı.
Arif Verimli 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programından ayrıldı
Arif Verimli 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programından ayrıldı Prof. Dr. Arif Verimli, 2008 yılından bu yana danışmanlık yaptığı 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programına veda etti.
Ayşe Altuntaş cinayetinde çelişkili savunma
Ayşe Altuntaş cinayetinde çelişkili savunma Ayşe Altuntaş’ı öldürdüğü iddiasıyla ağır müebbet hapsi istenen Mehmet Taşdelen, ilk duruşmaya çıktı. Emniyette cinayeti itiraf eden zanlı, “Altuntaş’ın elinden almaya çalışırken silah patladı” dedi.
Arzu Aygün cinayetinde akıllı telefon detayı
Arzu Aygün cinayetinde akıllı telefon detayı Arzu Aygün’ü öldüren sevgilisinin, genç kadının telefonundan ailesine “İyiyim merak etmeyin” mesajı attığı ve kadının hesabından çocuklarıyla fotoğrafını paylaşıp beğendiği ortaya çıktı.
Müge Anlı’nın canlı yayınında cinayet itirafı
Müge Anlı’nın canlı yayınında cinayet itirafı "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programında ele alınan Ali Toprak cinayetinde gelişme yaşandı. Serada ölü bulunan Ali Toprak'ın eşi Alime Toprak canlı yayında cinayeti itiraf etti.