Müge Anlı

Müge Anlı karantina günlerinde de umut oluyor Müge Anlı'nın kaybolma riski yüksek vatandaşlarımızın hayatını güvence altına almak amacıyla başlattığı 'Sevgi İzi' projesi, karantina günlerinde de kayıpları bulmaya devam ediyor.
Müge Anlı’nın tepki çeken sözleri RTÜK’e taşındı! ATV’de yayınlanan "Müge Anlı İle Tatlı Sert"te ünlü gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı’nın doktorlar hakkında sarf ettiği sözler tepkilere yol açtı.
Müge Anlı sağlık çalışanlarından özür diledi Ünlü gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı "Konuyu tam olarak ben anlatamayıp üzülen olduysa özür diliyorum" ifadelerinde bulundu.
Sağlıkçıları hedef alan Müge Anlı'ya tepki! Ünlü gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı’nın canlı yayında sağlık çalışanlarını hedef alması yoğun eleştirilere neden oldu.
Veterinerden kan donduran cinayet itirafı ATV ekranlarının reyting rekortmeni gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bir süredir işlenen Özcan Eren cinayetine ilişkin yeni ayrıntılar ortaya çıktı.
Müge Anlı'nın canlı yayınında büyük panik! ATV'de ekrana gelen "Müge Anlı ile Tatlı Sert" canlı yayınını stüdyoda izleyen bir izleyici fenalık geçirdi.
Kamuran Akkor: "Müge Anlı'nın sesi çok güzeldir" Usta sanatçı Kamuran Akkor konuk olduğu "Magazin Noteri" programında ünlü gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı'nın bilinmeyen bir yönünü anlattı.