Müge Anlı

Ani kararla evlenen Müge Anlı cephesinde neler oluyor?
Ani kararla evlenen Müge Anlı cephesinde neler oluyor? Gerek iş hayatı gerekse özel hayatıyla dikkat çeken Müge Anlı, canlı yayında evleneceğini açıklayarak sevenlerine sürpriz yapmıştı.
Müge Anlı ve eşi hakkında günlerce konuşulacak iddia!
Müge Anlı ve eşi hakkında günlerce konuşulacak iddia! Ünlü gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı'nın ekrana getirdiği "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programı için heyecanlı geri sayım başladı.
Müge Anlı acı haberle sarsıldı!
Müge Anlı acı haberle sarsıldı! Müge Anlı, aldığı vefat haberiyle sarsıldı. Ünlü televizyoncunun babası İhsan Anlı yaşamını yitirdi.
Müge Anlı cephesinden son dakika haberi
Müge Anlı cephesinden son dakika haberi Ünlü gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı, programının canlı yayınında evleneceğini duyurmuştu. 25 Haziran'da hayatını Şinasi Yüzbaşıoğlu ile birleştiren Anlı cephesinden son dakika haberi geldi.
Müge Anlı'nın eşinden nikah sonrası ilk paylaşım
Müge Anlı'nın eşinden nikah sonrası ilk paylaşım Müge Anlı, cumartesi günü hayatını Şinasi Yüzbaşıoğlu ile birleştirdi. Müge Anlı'dan gelecek olan nikah kareleri ise büyük bir merakla beklenirken Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun yaptığı paylaşım dikkat çekti.
Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu evlendi!
Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu evlendi! "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programıyla yıllardır ekranlarda boy gösteren ünlü gazeteci Müge Anlı, sürpriz bir kararla Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıklamıştı. Yakın dostlarının katıldığı bir kına gecesi bile yapan Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendi.
Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun nikah tarihi belli oldu
Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun nikah tarihi belli oldu Müge Anlı, dünkü canlı yayında İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyurmuştu. Çiftin nikah tarihi belli oldu.