Leonardo DiCaprio ile Gigi Hadid yeni bir aşka mı yelken açtı?

Dünyaca ünlü aktör Leonardo DiCaprio; sadece başarılarıyla değil, aynı zaman özel hayatıyla da sık sık gündeme geliyor.

Leonardo DiCaprio ile Gigi Hadid yeni bir aşka mı yelken açtı?

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre uzun süreli ilişkiler yaşasa da sevgililerinin 25 yaşına gelmesiyle ilişkilerini bitiren 48 yaşındaki oyuncu, son olarak haziran ayında 25 yaşına giren ünlü model Camila Morrone ile ilişkisini sonlandırmıştı.

DiCaprio’nun adı ayrılık sonrası farklı isimlerle anılsa da ikiliye yakın kaynaklar DiCaprio ve Hadid’in bir ilişki içinde olmasa da birbirlerini tanımaya çalıştıklarını belirtiyor.

Us Weekly’e konuşan bir kaynak ise; DiCaprio’nun, Hadid’e gözlerini diktiğini, ancak sarışın güzelin romantik bir ilişki içinde olmak istemediği için arkadaş olduklarını söylediğini belirtiyor.

DiCaprio ve Hadid arasındaki aşk dedikoduları sosyal medyada da gündem oldu. Özellikle de DiCaprio’nun 25 yaşından büyük kimseyle olmaması bazı sosyal medya takipçilerinin haberi espri konusu yapmasına neden oldu. Bir kullanıcı Twitter’da, “Leo şimdi Gigi Hadid ile çıkmak mı istiyor? 27 yaşında olduğunu biliyor mu?” diye yazdı.

DiCaprio; Morrone 25 yaşına girdikten hemen sonra ayrılmış ve ayrılık nedeniyle ilgili herhangi bir açıklama da yapılmamıştı. İkilinin dört yıllık bir ilişkisi vardı.

Gigi Hadid ise en son Khai adında 2 yaşındaki kızının babası Zayn Malik ile birlikte olmuş ancak ikili olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Hadid, Malik’in, kendisine ve annesine şiddet gösterdiğini iddia etmişti.