Money 20/20 Europe Param için çok verimli geçti

Bütünleşik finans sağlayıcısı Param, 4-6 Haziran arasında Hollanda’nın Amsterdam şehrinde gerçekleşen fintek fuarı Money 20/20 Europe 2024’e tüm grup şirketleriyle katılım gösterdi.

Money 20/20 Europe Param için çok verimli geçti

2 bin 300’ün üzerinde firma 7bin 500’ün üzerinde katılımcı ve yüzlerce konuşmacının bir araya geldiği Money 20/20’de bu senenin odak konuları arasında ‘Yapay zeka alanındaki son trendler’, ‘Dijital cüzdanlar’, ‘Dijital çağda güven’ ve ‘Açık bankacılıktaki son gelişmeler’ gibi başlıklar yer aldı. Param Kurucusu ve CEO’su Emin Can Yılmaz, “Money 20/20 Europe Param için çok verimli geçti” dedi.

Marka tarafından, fuar esnasında yeni iş birlikleri için ekosistemin global oyuncularıyla önemli toplantılar yapıldığı belirtilirken, fuarda standı ziyaret eden misafirler ile sektörün geleceği ve trend konuları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Param Kurucusu ve CEO’su Emin Can Yılmaz, Money 20/20’ye ilişkin izlenimlerini şu ifadelerle paylaştı:

“Tüm markalarımızla birlikte güçlü bir şekilde katılım gösterdiğimiz fintek ekosisteminin buluşma noktası Money 20/20 Europe 2024'te ülkemizi başarıyla temsil etmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Bizim için yoğun ve verimli geçen üç gün boyunca, sektörün önde gelen isimleriyle standımızda bir araya gelerek, finansal teknoloji alanındaki yenilikçi çözümlerimizi ve başarılarımızı aktarma fırsatı bulduk. Tedarik zincirinde üreticiden tüketiciye kadar uçtan uca sağladığımız çözümleri misafirlerimizle paylaştık. Loyalty, issuing, processing, acquiring ve lending alanlarındaki deneyimlerimizi de anlattık. Türkiye’nin Lahey Büyükelçisi Sayın Selçuk Ünal, Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan, TÖDEB Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Bilgetekin ve TÖDEB Genel Sekreteri Sühendan Enisel standımızı ziyaret ederek desteklerini ilettiler. Uluslararası büyüme stratejimizin önemli bir parçası olan bu etkinlikte, yeni iş birlikleri için ekosistemimizin global oyuncularıyla toplantılar yaptık, sektör trendleri hakkında konuşup geleceğe dair projeksiyonlarımızı paylaştık. Money 20/20 Europe Param için çok verimli geçti. Finansal inovasyon uzmanlarının buluştuğu Money 20/20’ye katılım göstermeye ve sektördeki öncü rolümüzü daha da güçlendirmeye devam edeceğiz.”

DHA