Müjde Ar'dan Demet Akalın'a tepki: "Sana aynısı yapılsaydı ne olurdu?"

Demet Akalın, sahne aldığı bir mekanda kendisine getirilen şampanyayı beğenmeyip garsonun başından aşağıya döktü. Görüntüler sosyal medyada gündem olurken sanatçı Müjde Ar, Akalın'a "İnsanlar ekmek parası için çalışıyor, rezil olmak için değil. Ben utandım" sözleriyle tepki gösterdi.

Müjde Ar'dan Demet Akalın'a tepki: "Sana aynısı yapılsaydı ne olurdu?"

Demet Akalın’ın görüntüleri izleyen herkesin vicdanlarını sızlattı.

DEMET AKALIN'DAN SKANDAL GÖRÜNTÜ (VİDEO)


Sanatçı Müjde Ar da Akalın’ın garsona yönelik tavrına “Sanatçı var, sanatçı var… Hiç kusura bakma Demet Akalın. İnsanlar ekmek parası için çalışıyor, rezil olmak için değil. Sonuçta sen de orada ekmek parası için varsın. Sana aynısı yapılsaydı ne olurdu? Bu yüzden videoyu paylaşmayacağım. İzlemez olaydım… Ben utandım resmen” ifadeleriyle tepki gösterdi.

Müjde Ar'dan Demet Akalın'a tepki: "Sana aynısı yapılsaydı ne olurdu?"

MEĞER SAHTE HESAPMIŞ

Sahte hesabın yaptığı bu paylaşımın ardından sosyal medyadaki ifadeler ulusal basına ve magazin sitelerine taşınırken sanatçı Müjde Ar, gazeteci Olcay Ünal Sert'e konuşarak twitter hesabının olmadığını söyledi.

Magazinsortie.com'a yaptığı açıklamada Müjde Ar; "Twitter hesabım yok benim. Utanmazlık, hadsizlik son safhada. Bir de adımı kullanıyor. Dava edeceğim. Hasta insanlar bunlar..." dedi.

Usta oyuncu Müjde Ar, Olcay Ünal Sert'e Twitter da hesap açmayı düşünmediğini de söyledi.