Demet Akalın


Demet Akalın, Trabzonspor taraftarlarını coşturdu
Demet Akalın, Trabzonspor taraftarlarını coşturdu Süper Lig'in 2021-2022 sezonunda mutlu sona ulaşan Trabzonspor, şampiyonluk kupasını görkemli törenle aldı.
Ayşen - Kemal Şimşekyay çiftinin büyük mutluluğu
Ayşen - Kemal Şimşekyay çiftinin büyük mutluluğu Söz ve besteleri ile pek çok şarkıcının yıldızını parlatan Ayşen - Kemal Şimşekyay çifti, şimdilerde bir başka mutluluk yaşıyorlar.
Aleyna Tilki'den Demet Akalın'a: "Seviyenin düşeceğini tahmin etmeliydim"
Aleyna Tilki'den Demet Akalın'a: "Seviyenin düşeceğini tahmin etmeliydim" "Kulüp" adlı şarkısı FIFA tarafından paylaşılan Demet Akalın, "Oturduğum yerden FIFA'dayım. Neymiş? Önemli olan don değil, şarkıymış!" diyerek, Aleyna Tilki'ye gönderme yapmıştı. Tilki'den Akalın'a yanıt gecikmedi.
Aleyna Tilki'ye kendisini diline dolayan Demet Akalın soruldu
Aleyna Tilki'ye kendisini diline dolayan Demet Akalın soruldu Başarıdan başarıya koşan genç şarkıcı Aleyna Tilki, önceki gün İstinye'deki bir AVM'deydi.
Demet Akalın: "Tatile ihtiyacım var
Demet Akalın: "Tatile ihtiyacım var Şarkıcı Demet Akalın; hayat arkadaşı Okan Kurt'la alışverişte görüntülendi. İkili, Vadistanbul'da mağazaları gezip sezonluk ürünler satın aldı.
Demet Akalın'dan Ersay Üner'e şok gönderme!
Demet Akalın'dan Ersay Üner'e şok gönderme! Şarkıcı Demet Akalın, Aleyna Tilki'ye laf attı. Araya giren Ersay Üner, Demet Akalın'ın üslubunu eleştirdi. Duruma bozulan Demet Akalın, Ersay Üner'e geçmişte aldığı hediyeyi hatırlatıp "Nankör" dedi.
Demet Akalın'dan Aleyna Tilki'ye 'don' göndermesi
Demet Akalın'dan Aleyna Tilki'ye 'don' göndermesi Demet Akalın, Trabzonspor'un şampiyonluk kutlamalarında 'Kulüp' adlı şarkısının çalınması ve FIFA tarafından da paylaşılmasının ardından Aleyna Tilki'ye göndermede bulundu.