Demet Akalın


Demet Akalın ve Okan Kurt'un neşeli turu
Demet Akalın ve Okan Kurt'un neşeli turu Demet Akalın ve hayat arkadaşı Okan Kurt, önceki gün İstinyePark’ta objektiflere takıldı.
Demet Akalın: "Ebru Gündeş'le yokluk arkadaşıyız"
Demet Akalın: "Ebru Gündeş'le yokluk arkadaşıyız" Bir dönem küslük yaşayan Demet Akalın ile Ece Erken, geçtiğimiz aylarda aralarındaki buzları eritmişti. İkili, önceki gün Etiler’deki bir mekanda buluştu.
Sinan Akçıl'dan "Hande Yener mi, Demet Akalın mı?" sorusuna yanıt
Sinan Akçıl'dan "Hande Yener mi, Demet Akalın mı?" sorusuna yanıt Besteci ve şarkıcı Akçıl, konuk olduğu "Pembe Masa" adlı programda konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Ebru Gündeş evlilik söylentilerine son noktayı koydu
Ebru Gündeş evlilik söylentilerine son noktayı koydu Ebru Gündeş'in, gönlünü Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw'a kaptırdığı ve kısa bir süre önce de evlilik teklifi aldığı iddia edilmişti.
Demet Akalın AVM'de servetlik kombinle gezdi
Demet Akalın AVM'de servetlik kombinle gezdi Şarkıcı Demet Akalın önceki gün bir AVM'de görüntülendi. Uzun süren bir alışveriş turunun ardından yemek yedi.
Ünlü boksörden şok iddia: "Yasak aşk yaşayan karım annemi darp etti"
Ünlü boksörden şok iddia: "Yasak aşk yaşayan karım annemi darp etti" Milli boksör Sinan Ulutürk, eşi Leyla Süleymanova'nın kendisini şarkıcı Mert Cihan Özcan ile aldattığını iddia etti.
Demet Akalın sahnede yere kapaklandı!
Demet Akalın sahnede yere kapaklandı! Uşak’ın kurtuluşunun 100.senesi için Uşak’ta sahne alan şarkıcı Demet Akalın, şarkı söylemek için sahneden inip geri çıkmak istediği sırada ayağı takılarak yere düştü.