Demet Akalın


Demet Akalın’dan 'mülteci' yorumu İdlib'deki Türk askerlerine yapılan hain saldırının ardından Türkiye, AB'ye gitmek isteyen mültecileri durdurmama kararı alarak kapıları açtı. Bu karar hakkında paylaşım yapan Demet Akalın ise "Her şey bedava! Gidecekler" dedi.
Demet Akalın'ın AVM turu Şarkıcı Demet Akalın, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
Demet Akalın: "Tepkiler çok güzel" Şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz gün eski eşi Okan Kurt ile birlikte Vadİstanbul’da objektiflere takıldı.
Demet Akalın'dan Havva Öztel yorumu Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde kendisi ile ilgili "Nedir sizdeki bu Aleyna kıskançlığı! Önce Demet denen teyze, şimdi Aynur" diyen Aleyna Tilki'nin annesine cevap verdi.
Demet Akalın'dan 'Odalarımız ayrı' itirafı! Deniz Seki, Işın Karaca ve Cansu Kurtçu ile birlikte "2.Sayfa" programına konuk olan Demet Akalın, evliliğiyle ilgili bir soruya son derece ilginç bir yanıt verdi.
Havva Öztel-Demet Akalın krizinde yeni gelişme Şarkıcı Demet Akalın, kendisi hakkında 'Teyze' ifadesini kullanan Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'e “Teyze mi? Kendi ne anlamadım. Aleyna'nın bundan haberi var mı?” sözleriyle sert çıkmıştı.
Aleyna Tilki'nin annesi, Demet Akalın'a teyze dedi Şarkıcı Demet Akalın, kendisi hakkında 'Teyze' ifadesini kullanan Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'e göndermede bulundu.