Demet Akalın


Ünlü isimler sandığa koştu
Ünlü isimler sandığa koştu Ünlü isimler, Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için oyunu kullanıyor.
Demet Akalın soluğu savcılıkta aldı! Magazin gündemine bomba gibi düştü!
Demet Akalın soluğu savcılıkta aldı! Magazin gündemine bomba gibi düştü! Ünlü şarkıcı Demet Akalın, yaşadığı büyük şok sonucunda soluğu savcılıkta aldı.
Özge Özpirinçci'den kendisine paçoz diyen Esra Balamir'e yanıt!
Özge Özpirinçci'den kendisine paçoz diyen Esra Balamir'e yanıt! Bir çok başarılı projede rol alan ünlü oyuncu Özge Özpirinçi, kendisine 'paçoz' yakıştırmasında bulunan sunucu ve şarkıcı Esra Balamir'e yanıt verdi.
Demet Akalın'ın afetzedelere yardımları sürüyor
Demet Akalın'ın afetzedelere yardımları sürüyor Şarkıcı Demet Akalın, depremlerin ardından yardım seferberliğine devam ediyor.
Dört evi depremzedelere açan Demet Akalın'dan sıfır eşya çağrısı!
Dört evi depremzedelere açan Demet Akalın'dan sıfır eşya çağrısı! Demet Akalın ile Okan Kurt, depremde zarar gören dört aileye Pendik'te bulunan dört evin açılacağını söyledi.
Okan Kurt: "Akrabalarım çok zor durumda"
Okan Kurt: "Akrabalarım çok zor durumda" Şarkıcı Demet Akalın'ın hayat arkadaşı Okan Kurt, deprem sonrasında yetkililerden yardım istedi.
Demet Akalın'ın ağzının ayarı yok!..
Demet Akalın'ın ağzının ayarı yok!.. Bir zamanlar dekolte ve transparan elbiseler tercih eden şarkıcı Demet Akalın'ın bileklerine kadar kapalı siyah elbisesi sosyal medyayı karıştırırken, gelen eleştiriye verdiği yanıt ise şoke etti.