Demet Akalın


Demet Akalın'dan 'bağış' atağı!
Demet Akalın'dan 'bağış' atağı! Demet Akalın'ın sahneye gönderilen şampanyayı beğenmeyip garsonun başından aşağı dökmesi geçen haftaya damga vurmuş; ünlü popçuya her kesimden eleştiri yağmıştı.
Norm Ender'den Demet Akalın'ı bunalıma sürükleyecek sözler
Norm Ender'den Demet Akalın'ı bunalıma sürükleyecek sözler Demet Akalın geçen hafta Bodrum Gümbet’te sahneye çıktığı kulüpte kendisi için açılan şampanyayı beğenmemiş “Bana elma suyu mu getirdin?” diyerek garsonun başından aşağıya dökmüştü.
Demet Akalın: "Üzüntümden 50 iğne yaptırdım"
Demet Akalın: "Üzüntümden 50 iğne yaptırdım" Garsonun kafasına içki döktükten sonra milyonların tepki gösterdiği Demet Akalın, önceki gün Kıbrıs'taki bir otelde konser verdi.
Demet Akalın'ın adını duyan Özlem Ada Şahin sinirlendi
Demet Akalın'ın adını duyan Özlem Ada Şahin sinirlendi Berkay Şahin ile Özlem Ada Şahin, magazinin gündemine oturan konular hakkında konuştu.
Mercan Dede'den 'garsonun kafasına şampanya dökme' rezaletine olay yorum
Mercan Dede'den 'garsonun kafasına şampanya dökme' rezaletine olay yorum Demet Akalın, sahne aldığı bir mekanda kendisine getirilen şampanyayı beğenmeyip garsonun başından aşağıya döktü. Görüntüler sosyal medyada gündem olurken sanatçı Mercan Dede, gündem yaratan bir yorumda bulundu.
Müjde Ar'dan Demet Akalın'a tepki: "Sana aynısı yapılsaydı ne olurdu?"
Müjde Ar'dan Demet Akalın'a tepki: "Sana aynısı yapılsaydı ne olurdu?" Demet Akalın, sahne aldığı bir mekanda kendisine getirilen şampanyayı beğenmeyip garsonun başından aşağıya döktü. Görüntüler sosyal medyada gündem olurken sanatçı Müjde Ar, Akalın'a "İnsanlar ekmek parası için çalışıyor, rezil olmak için değil. Ben utandım" sözleriyle tepki gösterdi.
Pınar Eliçe'den beğenmediği içkiyi garsonun kafasına döken Demet Akalın'a tepki
Pınar Eliçe'den beğenmediği içkiyi garsonun kafasına döken Demet Akalın'a tepki Şarkıcı Demet Akalın, sahne aldığı mekanda kendisine getirilen şampanyayı Resmen elma suyu vermişsin bana" diyerek garsonun başından aşağıya döktü.