Demet Akalın


Demet Akalın'ın Pınar Gültekin paylaşımı tepki çekti Şarkıcı Demet Akalın Pınar Gültekin'in bir erkek tarafından vahşice katledilmesiyle ilgili, "O kadar iri ve uzun bir kızı nasıl sığdırdın varile? Beton dökmek ne ya?" mesajını paylaştı. Akalın'ın bu sözlerine tepki yağdı
Demet Akalın okullar açılmazsa sınıf açacak Şarkıcı Demet Akalın okulların corona virüsü nedeniyle açılmama ihtimaline karşı planlar yapıyor. Akalın kızı Hira için villasının bir kısmını sınıfa çevirmeyi düşündüğünü açıkladı.
Demet Akalın: "Namusuma, kızıma laf etmeyeceksin!" Şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya düzenlemesine karşı olanlara ''O zaman namusuma, kızıma laf etmeyeceksin'' diyerek tepki gösterdi.
Demet Akalın pot kırdı, Esra Balamir kahkaha attı! Demet Akalın; kendisine soru yönelten basın emekçisine her zaman ki üslubuyla çok eleştirilen bir yanıt verdi.
Muhabirlerden Demet Akalın'ı güldüren soru! Çeşme tatilini yazlığında ailesi birlikte geçiren şarkıcı Demet Akalın, önceki gün Alaçatı'da görüntülendi.
Demet Akalın: "Kazancımı hasta bebekler ve Mehmetçik ile paylaşıyorum" Şarkıcı Demet Akalın bu yaza, her sene olduğu gibi şarkılarıyla damga vurmadı ama yine çok konuşuldu.
Demet Akalın: "Burak'ın dadısına yüzük almıştım" Alişan ve ailesinin ölümden döndüğü kazayı yorumlayan Demet Akalın, Burak'ın dadısına yüzük aldığını açıklayınca Erol Köse'nin tepkisini çekti.