Demet Akalın


İstanbul metrosunda Hira Kurt alarmı!
İstanbul metrosunda Hira Kurt alarmı! Şarkıcı Demet Akalın, bir takipçisinin kızı Hira hakkında kendisine gönderdiği kritik mesaja anında yanıt verdi.
Demet Akalın'a bayramlık ağzını açtırdılar!
Demet Akalın'a bayramlık ağzını açtırdılar! Şarkıcı Demet Akalın dünyaca ünlü yıldız Kourtney Kardashian'ın havuz başında verdiği çıplak pozu görünce sert çıktı. Akalın, paylaşımın altına "Yeter artık kusacağım valla bu kadar g.t görmekten! Yemin artık sadece b.k geliyor aklıma bu kadar g.t görünce" diye yazdı.
Demet Akalın: "Henüz 33 yaşındayım"
Demet Akalın: "Henüz 33 yaşındayım" Bodrum'da sahne alan ünlü sanatçı Demet Akalın, tüller içerisinde sahneye çıktı. Akalın, doğum gününü kutladığı bir hayranının yaşınız kaç sorusuna ise, “Ben daha 35 yaşına bile girmedim, benim yaşım sürekli 33” diyerek esprili bir şekilde cevap verdi.
Demet Akalın'dan Mesut Özil'e geçmiş olsun mesajı
Demet Akalın'dan Mesut Özil'e geçmiş olsun mesajı Şarkıcı Demet Akalın, İngiltere'nin Arsenal takımında forma giyen Mesut Özil'e yapılan bıçaklı saldırıyı duyunca sosyal medya hesabından geçmiş olsun mesajı yayınladı.
Demet Akalın'dan 'Reynmen' sorusuna 'Ben Fero'lu yanıt!
Demet Akalın'dan 'Reynmen' sorusuna 'Ben Fero'lu yanıt! "Ela" şarkısı ile gündemden düşmeyen Youtuber Reynmen'in şarkısı hakkında yorum yapan Demet Akalın, Aleyna Tilki ve Işın Karaca'yı dava edeceği yazılmıştı.
Youtuber Reynmen üç şarkıcıyı mahkemeye veriyor!
Youtuber Reynmen üç şarkıcıyı mahkemeye veriyor! İlk 10 dakikada 400 bin, 1 saatte ise 3 milyon tıklanan şarkısı, şu sıralar 22 milyon dinlenmeyi aşan Reynmen; Aleyna Tilki, Işın Karaca ve Demet Akalın'a 1 TL’lik manevi tazminat davası açmaya hazırlanıyor.
Demet Akalın'dan takipçilerini şoke eden paylaşım!
Demet Akalın'dan takipçilerini şoke eden paylaşım! Şarkıcı Demet Akalın son zamanlarda popüler olan yaşlandırma akımına tepki gösterdi. Ünlü şarkıcı yaşlandırılmış fotoğraflarını paylaşanları silmekle tehdit etti.