Demet Akalın


Demet Akalın'dan 'kazık' isyanı! Birkaç gün önce Bodrum'da belirlenen beach fiyatlarına "Torba halk plajı mis gibi, tertemiz" diye tepki gösteren Demet Akalın, bu kez İstanbul'da 'kazık şoku' yaşadı.
Demet Akalın: "Ben bir markayım" Demet Akalın sevgilisi Okan Kurt ile birlikte önceki gün, arkadaşı Deha Bilimlerin doğum gününü Arnavutköy'deki bir mekanda kutladı.
Berkay: "Biraz daha aç kalın!" Şarkıcı Berkay, corona virüsü ve normalleşme süreci hakkında yaptığı paylaşımla dikkat çekti.
Demet Akalın arkadaşı Esra Balamir'e kavuştu Şarkıcı Demet Akalın, bir süre önce koronavirüs salgınına yakalanan ve hastalığı yenen yakın arkadaşı Esra Balamir'e kavuştu.
Demet Akalın: "Ben hayli müsrifmişim" Habertürk TV'de yayınlayan Kübra Par'ın sunduğu 'Açık ve Net Bayram Özel' programına telefonla bağlanan popçu Demet Akalın, karantina günlerinde öğrendiklerini açıkladı.
Demet Akalın'dan Şeyma Subaşı'na 'Melisa' göndermesi Pandemi süreci başladığından bu yana Acun Ilıcalı ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Melisa ile ayrı düşen ve salgın nedeniyle babasıyla Dominik’te kalan kızı Melisa ile uzaktan hasret gidermek zorunda kalan Şeyma Subaşı, Demet Akalın’ın tepkisini çekti.
İrem Derici'ye Demet Akalın'ın açıklaması soruldu Genç sanatçı İrem Derici, Nişantaşı’nda kuaförden çıkarken görüntülendi.