Demet Akalın

Demet Akalın tatilde aşı vuruldu Çeşme'deki yazlığından hem işlerini yürüten hem de tatil yapan şarkıcı Demet Akalın, Corona virüsü atlattıktan 6 ay sonra aşı oldu.
Demet Akalın Alişan’ın kardeşi için dua istedi Demet Akalın, koronavirüse yakalanan ve uzun zamandır yoğun bakımda olan Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş için dua istedi.
Deniz Seki'nin nasıl zayıf kaldığı ortaya çıktı Son dönemde fit görüntüsüyle dikkat çeken Deniz Seki, sırrının ne olduğunu açıkladı.
Demet Akalın'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a göndermesi olay oldu! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Kusura bakmasınlar, gece kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yoktur" sözleri Demet Akalın'ın da tepkisini çekti.
Demet Akalın meğer Paramount Otel'de klip çekmiş Şarkıcı Demet Akalın'ın "Gölge" adlı şarkısının klibini tartışmaların odağındaki Paramount Otel'de çektiği ortaya çıktı.
Hadise'den ayrılık sonrası manidar şarkı Son dönemde 'ayrılık' dedikoduları ile magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Kaan Yıldırım ile şarkıcı Hadise cephesinde yeni bir gelişme yaşandı.
Hadise ve Kaan Yıldırım ayrılığı ilan etti Şarkıcı Hadise’nin Kaan Yıldırım’la aşkı resmen bitti. İkili, birbirlerini Instagram’da silip ayrılığı ilan etti.