Demet Akalın

Demet Akalın: "Gözümden akan yaşın haddi hesabı yok" Şarkıcı Demet Akalın, verdiği röportajda içini döktü: "Yüzümüzdeki gülümseme kayboldu..."
Demet Akalın Fatma Teyze'ye sözünü tuttu Demet Akalın, Manavgat'daki orman yangınında evinin kaybeden Fatma Öksüzoğlu'na verdiği sözünü tuttu. Akalın, Fatma Teyze'ye yaptırdığı evin son halini sosyal medya hesabından yayınladı.
Burcu Esmersoy: "Böyle zamanlarda küslükler unutulur" Demet Akalın ve Burcu Esmersoy arasında geçen yıl "Instagram'da takibi bırakma" polemiği yaşamıştı. Esmersoy, takipten çıktığı Akalın'a, "Bir şey deniyoruz hesap düzeninde" deyince çok kızan şarkıcı, "Aman bir daha takip etme de saçma sapan deneylere alet etme beni!" diyerek tepki göstermişti.
Demet Akalın: "İçinde Afgan geçen bir şey görmek istemiyorum!" Afgan mültecilerin ülkemize gelmesi tüm Türkiye'nin gündeminde. Mültecilerle ilgili sık sık paylaşım yapan Demet Akalın, gündem olmaya devam ediyor.
Demet Akalın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın adı geçince paylaşımını hemen sildi Demet Akalın, Afganlılarla ilgili yaptığı paylaşımın altında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ismi geçince panikledi. Ünlü şarkıcının yaptığı paylaşımı sildi.
Özgür Aras İletişim Hizmetleri'nden flaş açıklama Özgür Aras İletişim Hizmetleri'nden flaş açıklama...
Demet Akalın yeni otomobiliyle alışverişe çıktı Türkiye’nin yaklaşık 11 gündür savaştığı alevler sonunda büyük ölçüde söndürüldü. Herkes canla başla orman yangınlarının sönmesi için çaba sarf ediyor. Ünlü şarkıcı Demet Akalın da yangın boyunca gerekli ihtiyaçlar için seferber oldu.