Şahan Gökbakar eşi Selin Gökbakar'dan özür diledi

Buket Aydın, kendisini taklit eden Şahan Gökbakar'ın eşini hedef aldı. Gökbakar eşinin konuya dahil olmasından rahatsız olarak eşi Selin Gökbakar'dan özür dilediği bir post paylaştı.

Şahan Gökbakar eşi Selin Gökbakar'dan özür diledi

Eski haber spikeri olan Buket Aydın, ekranlarda olmayınca sosyal medya hesaplarından yayınlarla gündem olmaya devam ediyor. Son olarak Aydın, erkeklerle ve ilişkileriyle ilgili bir video yayınlamıştı.

Aydın, aşk yaşadığı hiçbir erkeğe özel günler dışında hediye almadığını, ne olursa olsun hesabı ödemediğini ve arkadaşı dahi olsa hesabı erkeğin ödemesi gerektiğini söylemişti.Şahan Gökbakar eşi Selin Gökbakar'dan özür diledi


Şahan Gökbakar da Buket Aydın'ı taklit ettiği bir videoyu yayınlamıştı.

Daha sonra Buket Aydın ise Demet Akalın ve Jess Molho'nun sunduğu "Gel Konuşalım" programında ve Şahan Gökbakar'ın eşi Selin Gökbakar'ı hedef almıştı.


 


Aydın, "Zamanında birisine, ismi lazım değil bir beyefendiye, lüks bir marka jip aldırdığının haberi bile hala gazetelerde duruyor. Bu akşam eşini al karşına sor bakalım; 'Karşılığında ne verdin Selinciğim?" ifadelerini kullanmıştı.

Hatta yayında sarf ettiği sözler programının sunucusu Jess Molho'yu rahatsız etmiş ve canlı yayında Buket Aydın'a müdahale etmek zorunda kaldı. Jess Molho "Buket Hanım, yanlış anlamayın hümanist bir şekilde yaklaşıyorum Selin Hanım'ın ne alakası var? Hiç yok ki... Olay çok başka bir yere geldi" ifadelerini kullandı.

'Aramızda Kalmasın' programında da Buket Aydın'ın Selin Gökbakar'ı hedef alması; usta gazeteciler tarafından eleştirildi.


GÖKBAKAR EŞİNDEN ÖZÜR DİLEDİ

Şahan Gökbakar sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda ise eşinin bu tip bir konuda adının geçmesine olan üzgünlüğünü dile getirerek, eşi Selin Gökbakar'dan özür diledi.Şahan Gökbakar eşi Selin Gökbakar'dan özür diledi - Resim : 2Gökbakar paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Yaptığım bir skeç sonrasında, ilk arabasını (polo) kendi parasıyla almış, tanıdığımda ailesiyle yaşayan, kendi emeğiyle ve arkasında para babaları olmadan moda üzerine çalışmış, evlendikten sonra iki çocuğumuzu dadısız kendi başına büyütmek için tüm hayatını onlara adamış, bunca imkana rağmen şımarmamış, evlenmeden önce de sonra da gayet asil, onurlu, temiz ve dürüst bir insan olan canım karım, değerli eşim Selinimin, hiç alakası olmamasına rağmen bu yalan dolan, leş, paçoz, çirkin, seviyesiz, değersiz, ucuz ve varoş muhabbetin içinde adının geçmesine sebep olduğum için üzgünüm. Kusura bakma karıcım Seni Seviyorum."


Şahan Gökbakar eşi Selin Gökbakar'dan özür diledi - Resim : 3


SELİN GÖKBAKAR'DAN EŞİNE YANIT

Selin Gökbakar da eşi Şahan Gökbakar'a şu yanıtı verdi:Şahan Gökbakar eşi Selin Gökbakar'dan özür diledi - Resim : 4