Buket Aydın


Jülide Ateş sunduğu programdan apar topar ayrıldı Haber Global'de yaptığı "40 Dakika" programına Buket Aydın'ın transfer edilmesi nedeniyle veda eden ünlü sunucu Jülide Ateş, GAİN TV'deki programından da ayrıldı.
Emir Sarıgül Buket Aydın’la evlilik haberlerine isyan etti Önceki gün gündem olan tekne görüntülerinin ardından Emir Sarıgül ve Buket Aydın’la ilgili bomba evlilik iddiası ortaya atıldı. Perşembe günü nikah masasına oturacağı iddia edilen ikiliden Sarıgül ise bu iddialara sosyal medyadan yaptığı açıklama ile sert tepki gösterdi.
Bülent Cankurt: "Yalanlar üzerine kurulu bir aşk hikayesinde son perde!" Bülent Cankurt: ".Biliyorsunuz; spiker Buket Aydın, geçen yıl Emir Sarıgül ile aşk yaşadığı haberlerini yalanlamış, öpüştükleri fotoğraf ortaya çıkınca yalancının kendisi olduğu anlaşılmıştı."
Sibel Can'ın indiği tekneye Buket Aydın bindi! Sibel Can’la yakalanan Emir Sarıgül’ün evlenme teklifini “Evlenmek istemiyorum” diyerek reddeden Buket Aydın, önceki akşam Yeniköy’de Emir Sarıgül’ün teknesine binerken kameralara yakalandı.
Buket Aydın evlilik haberini yalanlasa da Bülent Cankurt 'Evlenecekler' diyor! Ünlü sunucu Buket Aydın, dün Bülent Cankurt'un "Emir Sarıgül-Buket Aydın" haberini net bir dille yalanlasa da, Bülent Cankurt bugün ikilinin evleneceğini hatta nikahın son anda iptal olduğunu yazdı.
Evleneceğini Bülent Cankurt'tan öğrenen Buket Aydın isyan etti Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt imzalı habere göre ünlü sunucu Buket Aydın, Emir Sarıgül ile bugün nikah masasına oturacaktı...
Buket Aydın ve Emir Sarıgül evleniyor mu? Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt'tan "Spiker Buket Aydın ile Emir Sarıgül bugün evleniyor!" iddiası... Emir Sarıgül ile Sibel Can geçtiğimiz haftalarda yatta yakalanınca olay olmuştu...