Buket Aydın


Buket Aydın estetik sorularına eski haliyle yanıt verdi
Buket Aydın estetik sorularına eski haliyle yanıt verdi Hem özel hayatı hem de iş hayatıyla sık sık gündeme gelen, son olarak da yüzündeki değişimlerle dikkat çeken Buket Aydın estetik sessizliğini bozdu.
Buket Aydın'ın estetiksiz hali Trend Topic oldu
Buket Aydın'ın estetiksiz hali Trend Topic oldu Emir Sarıgül'le ilişkisiyle ve paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Buket Aydın son pozlarından sonra yine olay oldu. Aydın'ın estetiksiz hali yine gündeme geldi.
Buket Aydın: "Ağzımdan tek laf alamazsınız"
Buket Aydın: "Ağzımdan tek laf alamazsınız" Ünlü sunucu Buket Aydın muhabirlere özel hayat kuralı koydu.
Sibel Can'dan 'Emir Sarıgül' şartı!
Sibel Can'dan 'Emir Sarıgül' şartı! 6 yıldır aşk yaşadığı iddia edilen Sibel Can-Emir Sarıgül, geçtiğimiz mayıs ayında Bodrum’da yakalanmıştı. Aşkını gizli yaşamak isteyen Sibel Can, sahne alacağı otellerle yaptığı sözleşmeye tek bir şart koştu: "Gazeteci de istemem, röportaj da vermem"
Sosyal medya Buket Aydın'ın paylaşımlarını konuştu
Sosyal medya Buket Aydın'ın paylaşımlarını konuştu Emir Sarıgül'le bir dargın bir barışık giden gönül ilişkisiyle magazin gündeminden düşmeyen ünlü sunucu Buket Aydın'a son olarak Cem Ozan Torunlar'dan 500 adet gül geldiği söylenmişti.
Buket Aydın'a Cem Ozan Torunlar'dan "300 adet gül" jesti!
Buket Aydın'a Cem Ozan Torunlar'dan "300 adet gül" jesti! Yalıkavak'ta tatil yapan Buket Aydın, şarkıcı Günel'in eski nişanlısı Cem Ozan Torunlar'ın romantik jestiyle mutluluktan havalara uçtu.
Buket Aydın'a final kararı şoku!
Buket Aydın'a final kararı şoku! Global Medya A.Ş. çatısı altında yayın yapan Haber Global kanalında yayınlanan 'Koltuk' programıyla ilgili final kararı alındı.