Buket Aydın


Eser Yenenler: "Berfu kilomla ilgili yorumlara sinirlenir"
Eser Yenenler: "Berfu kilomla ilgili yorumlara sinirlenir" Buket Aydın’ın sunumuyla yayınlanan "Tarafını Seç" programının bu haftaki konukları ünlü komedyenler Eser Yenenler ile Ümit Erdim'di.
Buket Aydın: "Sabır tesbihi aldım"
Buket Aydın: "Sabır tesbihi aldım" Ünlü sunucu Buket Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile İstanbul trafiğine isyan etti.
Gülben Ergen: "O programları asla izlemiyorum"
Gülben Ergen: "O programları asla izlemiyorum" Haber Global ekranlarında Buket Aydın'ın sunumuyla ekrana gelen Tarafını Seç programının ilk konukları Gülben Ergen ve Okan Bayülgen'di.
Gülben Ergen ve Okan Bayülgen sürpriz programda buluşacak
Gülben Ergen ve Okan Bayülgen sürpriz programda buluşacak Sevilen sanatçı Gülben Ergen ve ünlü televizyoncu Okan Bayülgen, "Tarafını Seç" diyecek.
EMİR SARIGÜL BUKET AYDIN'I KADINLAR TUVALETİNDE DARP MI ETTİ?
EMİR SARIGÜL BUKET AYDIN'I KADINLAR TUVALETİNDE DARP MI ETTİ? Emir Sarıgül aşk yaşadığı Buket Aydın'ı Akmerkez'de darp mı etti? İşte o gün Akmerkez'de yaşananlar!
Buket Aydın'a canlı yayında Emir Sarıgül soruldu
Buket Aydın'a canlı yayında Emir Sarıgül soruldu Buket Aydın, Sibel Can’la teknede görüntülenen sevgilisi Emir Sarıgül için “Bu konu benim için kapandı” demişti.
Buket Aydın: "İhaneti mesajla yakaladım"
Buket Aydın: "İhaneti mesajla yakaladım" Buket Aydın konuk olduğu "2.Sayfa" programında geçmişte aşkta ihanete uğradığını ve bu ihaneti mesajla yakaladığını itiraf etti.