Buket Aydın


Buket Aydın'ın 2 milyonluk sevinci
Buket Aydın'ın 2 milyonluk sevinci Sunucu Buket Aydın, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı. Aydın, yeni aracıyla da ilk kez görüntülendi.
Buket Aydın: "Üstüne alınan varsa kendi sorunu"
Buket Aydın: "Üstüne alınan varsa kendi sorunu" Haber spikeri Buket Aydın; olay olan 'Sevgililer Günü' paylaşımına açıklık getirdi.
Buket Aydın "Habeş maymunu" benzetmesini Emir Sarıgül'e mi yaptı?
Buket Aydın "Habeş maymunu" benzetmesini Emir Sarıgül'e mi yaptı? "Herkesin 14 Şubat Sevgililer Günü'nü kutluyorum. Gerekirse kuşu sevin, köpeği sevin, kediyi sevin... Karaktersiz habeş maymunlarını tepenize çıkaracağınıza bunları sevin daha iyi" diyen Aydın'ın, 'Habeş maymunu' benzetmesini eski sevgilisi Emir Sarıgül'e yaptığı iddia edildi.
Emir Sarıgül ve Fatoş Altınbaş sevgilileriyle pişti oldu!
Emir Sarıgül ve Fatoş Altınbaş sevgilileriyle pişti oldu! Yeni aşklara yelken açan eski eşler Emir Sarıgül ve Fatoş Altınbaş cephesinden bomba bir pişti haberi!
Eser Yenenler: "Berfu kilomla ilgili yorumlara sinirlenir"
Eser Yenenler: "Berfu kilomla ilgili yorumlara sinirlenir" Buket Aydın’ın sunumuyla yayınlanan "Tarafını Seç" programının bu haftaki konukları ünlü komedyenler Eser Yenenler ile Ümit Erdim'di.
Buket Aydın: "Sabır tesbihi aldım"
Buket Aydın: "Sabır tesbihi aldım" Ünlü sunucu Buket Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile İstanbul trafiğine isyan etti.
Gülben Ergen: "O programları asla izlemiyorum"
Gülben Ergen: "O programları asla izlemiyorum" Haber Global ekranlarında Buket Aydın'ın sunumuyla ekrana gelen Tarafını Seç programının ilk konukları Gülben Ergen ve Okan Bayülgen'di.