Buket Aydın, Şahan Gökbakar'a olan kızgınlığının faturasını eşine kesti

Buket Aydın "Yanımda erkek varsa hesap ödemem, hediye almam" sözlerini tiye alan Şahan Gökbakar'ın eşi Selin Gökbakar'ı hedef aldı.

Buket Aydın, Şahan Gökbakar'a olan kızgınlığının faturasını eşine kesti

Sunucu Buket Aydın, bir programda hiçbir erkeğin yanında hesap ödemediğini ve sevgilisine özel günler haricinde hiç hediye almadığını söyledi. Aydın'ın sözlerini tiye alan komedyen Şahan Gökbakar ise kadın kılığına girerek çektiği videoda "Ben hediye almam, hesap ödemem. Karşılığında sen ne veriyorsun derseniz de oraları karıştırmayın" dedi.

Gökbakar'ın sözlerine sinirlenen Aydın, bel altı ifadelerle komedyenin eşi Selin Gökbakar'ı hedef aldı.

"SELİN'E SOR BAKALIM ALDIRDIĞIN ARABA KARŞILIĞINDA NE VERDİN DİYE"

"Demet ve Jess ile Gel Konuşalım" programına bağlanan Buket Aydın, Şahan Gökbakar'ın eşi Selin Gökbakar'ı hedef alarak "Eşinin eski soyadı Ortaçlı. Listesi kabarık. Eşini karşına al sor, 'Sana zamanında lüks jeep alan kişiye karşılığında ne verdin Selincim' diye. Bir insan komedi yapıyorsa sadece komedi yapar, insanların kişilik haklarına hakaret etmez" dedi.


 

TV8'de ekrana gelen "Aramızda Kalmasın" programında usta gazeteci Ali Eyüboğlu, "Şahan, 'Sen ne vereceksin?' diyerek hata yaptı. Buket ise onun eşinin geçmişini deşerek daha büyük hata yapıyor" yorumunda bulunurken Müge Dağıstanlı Erdoğan ise Buket Aydın'ın Şahan Gökbakar'a gelirini depremzede çocuklara bağışlayacağı bir dava açmaya hazırlandığını açıkladı.