Müge Dağıstanlı Erdoğan


Ali Eyüboğlu 'Aramızda Kalmasın' programına veda etti
Ali Eyüboğlu 'Aramızda Kalmasın' programına veda etti Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Ali Eyüboğlu'nu buluşturan "Aramızda Kalmasın" programı 2 Ocak günü start almıştı.
Müge Dağıstanlı Erdoğan ile Gülşen Yüksel Salt hukuk savaşı başlattı
Müge Dağıstanlı Erdoğan ile Gülşen Yüksel Salt hukuk savaşı başlattı Deneyimli gazeteciler Müge Dağıstanlı Erdoğan ile Gülşen Yüksel Salt haklarında ortaya atılan iddialarla ilgili adli süreç başlattı.
Buket Aydın, Şahan Gökbakar'a olan kızgınlığının faturasını eşine kesti
Buket Aydın, Şahan Gökbakar'a olan kızgınlığının faturasını eşine kesti Buket Aydın "Yanımda erkek varsa hesap ödemem, hediye almam" sözlerini tiye alan Şahan Gökbakar'ın eşi Selin Gökbakar'ı hedef aldı.
Ajda Pekkan'dan şaşırtan 'damping' atağı!
Ajda Pekkan'dan şaşırtan 'damping' atağı! Sinema filmi haberleriyle gündeme gelen Ajda Pekkan cephesinden şaşırtan bir haber geldi.
Hazar Ergüçlü'nün yeni dizisi yayınlanmadan olay oldu
Hazar Ergüçlü'nün yeni dizisi yayınlanmadan olay oldu Hazar Ergüçlü yeni dizisiyle ekrana bomba gibi dönmeye hazırlanıyor...
Hermes çantalarını satıp gram altın alan sosyetik kim?
Hermes çantalarını satıp gram altın alan sosyetik kim? Marka çantaları ve kıyafetleriyle övünen ünlü bir sosyetik hanımefendi de eski eşinden gelen nafaka yetmez olunca, ekonomik kararlar almış.
Bülent Ersoy'un Zeki Müren açıklaması büyük tepki çekti
Bülent Ersoy'un Zeki Müren açıklaması büyük tepki çekti Bülent Ersoy, 1996'da vefat eden sanat dünyamızın erişilmez yücelikteki asil kralı Zeki Müren ile ilgili tepki çeken açıklamalarda bulundu. Ersoy'un Müren hakkında kullandığı çirkin ifadeler tepki çekti.