Müge Dağıstanlı Erdoğan


Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt Altın Kelebek'in sahibi oldu
Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt Altın Kelebek'in sahibi oldu Usta gazeteciler Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt Altın Kelebek'in sahibi oldu.
Engincan Ural'ın evliliğinde neler oluyor?
Engincan Ural'ın evliliğinde neler oluyor? Engincan Ural, 45 gün önce Merve Kaya ile Bodrum'da nikâh masasına oturmuştu. Çiftin boşanma kararı aldığı iddia edildi. Söylentilerin ardından Sibel Can sosyal medya hesabından acilen bir paylaşım yaptı.
Müge ile Gülşen: "Ebru Gündeş'in artık konuşması gerekiyor"
Müge ile Gülşen: "Ebru Gündeş'in artık konuşması gerekiyor" Şarkıcı Hadise'nin dün akşam saatlerinde sosyal medya hesabından "Özel hayatıma resmen tecavüz ediyor bu insanlar" isyanının ardından bu sabah bazı medya mecraları ve gazetelerde Hadise ile Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab arasında geçtiği söylenen mesajlar yayınlandı.
Çiğdem Tunç canlı yayında 'estetik kontrolü' yaptırdı
Çiğdem Tunç canlı yayında 'estetik kontrolü' yaptırdı Sanatta 40 yılı geride bırakan ünlü tiyatro sanatçısı ve televizyon yıldızı Çiğdem Tunç konuk olduğu "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programında ilginç görüntüler sergiledi.
Hadise'nin yüzüğüyle ilgili son dakika haberi
Hadise'nin yüzüğüyle ilgili son dakika haberi Mehmet Dinçerler ve Hadise boşanma aşamasındayken en çok konuşulan konu Hadise'ye takılan ve değerinin üç milyon TL olduğu söylenen yüzüktü.
Müge ve Gülşen'den "İbrahim bey çok kibar biri" diyen Ayşegül Yıldız'a salvo!
Müge ve Gülşen'den "İbrahim bey çok kibar biri" diyen Ayşegül Yıldız'a salvo! Deneyimli gazeteciler Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt eski eşi İbrahim Tatlıses ile ilgili “İbrahim Bey, kadın döven, zorba biri olarak yansıtılıyor. Aslında çok kibar biri. Ben hiç şiddet görmedim” diyen Ayşegül Yıldız'a tepki gösterdi.
Uğur Akkuş eşi Ebru Şallı'yı darp mı ediyor?
Uğur Akkuş eşi Ebru Şallı'yı darp mı ediyor? Ebru Şallı'nın mutlu bir evliliği olduğu bilinen Uğur Akkuş'tan şiddet gördüğü iddia ediliyor.