Müge Dağıstanlı Erdoğan


Ünlü gazetecilerin Yeşim Salkım'a açtığı davada yeni gelişme
Ünlü gazetecilerin Yeşim Salkım'a açtığı davada yeni gelişme Magazin programı sunucuları Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel'e hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan şarkıcı Yeşim Salkım, 5 bin 450 lira adli para cezası ödeyecek.
Popstar Mehtap canlı yayında gözyaşlarına boğuldu
Popstar Mehtap canlı yayında gözyaşlarına boğuldu 2008 senesinde katıldığı "Popstar" yarışmasıyla adını duyuran Mehtap Yılmaz, TV8’de ekrana gelen "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk oldu.
Ünlü şarkıcıyı dinlemeye gitti, hayatı karardı!
Ünlü şarkıcıyı dinlemeye gitti, hayatı karardı! TV8'de ekrana gelen "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programında kahkahalar havada uçuştu.
Özlem Savaş asla affetmeyeceği iki ismi açıkladı!
Özlem Savaş asla affetmeyeceği iki ismi açıkladı! TV8'de ekrana gelen "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk olan oyuncu Özlem Savaş ses getirecek bir açıklamada bulundu.
Fotoğraftaki estetikli kadın kim çıktı?
Fotoğraftaki estetikli kadın kim çıktı? "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programında ekrana getirilen bir fotoğraf ortalığı karıştırdı.
Ünlü erkek şarkıcı eşini ünlü sarışın kadınla mı aldattı?
Ünlü erkek şarkıcı eşini ünlü sarışın kadınla mı aldattı? Hangi 'ünlü' erkek şarkıcının eşini 'ünlü' sarışın kadınla aldattığı iddia edildi?
Ünlü gazetecilerin Yeşim Salkım'a açtığı davada gelişme
Ünlü gazetecilerin Yeşim Salkım'a açtığı davada gelişme Şarkıcı Yeşim Salkım'ın ünlü gazeteciler Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel'e, hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı dava görüldü. Dağıstanlı ve Yüksel "Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bizi kastederek, 'Satılık kalemler', 'B. böcekleri', 'Kan emiciler' dedi" ifadelerini kullandı.