Müge Dağıstanlı Erdoğan

Dilay Korkmaz'dan 'Borç istedi, aşk bitti' haberine sert tepki!
Dilay Korkmaz'dan 'Borç istedi, aşk bitti' haberine sert tepki! 3 yıldır sunucu Dilay Korkmaz ile birliktelik yaşayan Faruk Sabancı'nın beraberliği önceki haftalarda son bulmuştu.
Kaan Tangöze'nin hiç çıkarmadığı mont hakkındaki gerçeği Seçkin Piriler açıkladı
Kaan Tangöze'nin hiç çıkarmadığı mont hakkındaki gerçeği Seçkin Piriler açıkladı Seçkin Piriler geçmişte oldukça zor bir boşanma dönemi yaşadığı eski eşi Kaan Tangöze hakkındaki sorulara yanıt verdi.
Sette aşk yaşayan evli yönetmen ile evli kadın oyuncu kim?
Sette aşk yaşayan evli yönetmen ile evli kadın oyuncu kim? Magazin dünyasında bomba etkisi yaratan 'Sette yasak aşk' haberinde yeni gelişmeler yaşandı.
Setteki yasak aşk iddiasında yeni gelişme! "Karavanda basıldılar"
Setteki yasak aşk iddiasında yeni gelişme! "Karavanda basıldılar" Evli kadın oyuncunun evli yönetmen ile aşk yaşadığı iddiası kulaktan kulağa yayılırken; bomba gelişmeye ilişkin yeni bir gelişme yaşandı.
Seçil Gür'den Serdar Ortaç sorusuna şoke eden yanıt! Yayında gerginlik!
Seçil Gür'den Serdar Ortaç sorusuna şoke eden yanıt! Yayında gerginlik! Müzisyen Serdar Ortaç ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren Seçil Gür, katıldığı yayında söz Serdar Ortaç'tan açılınca şoke eden bir yanıt verdi.
Üç sevgilisi olan çapkın ünlü erkek eşine fena yakalandı!
Üç sevgilisi olan çapkın ünlü erkek eşine fena yakalandı! Üç sevgiliyi aynı anda idare eden ünlü çapkının sevgililerinden gelen mesajlarının bulunduğu telefon, eşinin eline geçince kıyamet koptu.
Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz'in ayrılık iddiasında flaş gelişme
Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz'in ayrılık iddiasında flaş gelişme Pınar Deniz, 3 ay önce kendisi gibi oyuncu olan Kaan Yıldırım'la yeni bir aşka yelken açmıştı...