Şahan Gökbakar


Şahan Gökbakar'ın "Recep İvedik 7" bereketi!
Şahan Gökbakar'ın "Recep İvedik 7" bereketi! Şahan Gökbakar’ın dijital için çektiği “Recep İvedik 7” filmi milyonun üzerinde abone getirdi.
Gupse Özay'dan Cem Yılmaz, Gülse, Şahan ve Ata'ya olay gönderme!
Gupse Özay'dan Cem Yılmaz, Gülse, Şahan ve Ata'ya olay gönderme! Yeni projeleri merakla beklenen Gupse Özay; rakiplerine olay bir göndermede bulundu.
Şahan Gökbakar cephesinden konuşulacak haber
Şahan Gökbakar cephesinden konuşulacak haber Mutlu aile hayatıyla örnek gösterilen Şahan Gökbakar cephesinden yeni bir haber geldi.
Şahan Gökbakar'dan Hakan Ural'a bomba 'maşa' cevabı!
Şahan Gökbakar'dan Hakan Ural'a bomba 'maşa' cevabı! Şahan Gökbakar, kendisine "Sen maşa gibi kullanılıyorsun." diyen Hakan Ural'a verdiği yanıtta; "Kanal D filmlerimi yayınlamak için milyonlarca TL ödeyip yayın hakkını satın alıyor, ama gündüz kuşağında sunucusu bana aklınca ayar veriyor'' dedi.
Şahan Gökbakar'a dolandırıcılık şoku
Şahan Gökbakar'a dolandırıcılık şoku Ünlü komedyen Şahan Gökbakar hem evine hem de iş yerinde özel bir TV sistemi aboneliği yaptırdı.
Afra Saraçoğlu sevenlerini büyülemeye hazır
Afra Saraçoğlu sevenlerini büyülemeye hazır Güzelliği ve zarif hareketleriyle hayranlarını büyüleyen Afra Saraçoğlu cephesi, yeni sürprizlere gebe...
Ünlü isimleri buluşturacak projeler yolda
Ünlü isimleri buluşturacak projeler yolda 14 Haziran’da Türkiye pazarına giren Disney Plus için çekilecek yeni yerli içerikler merak konusu…