Şahan Gökbakar

Şahan Gökbakar cephesinden konuşulacak iddia
Şahan Gökbakar cephesinden konuşulacak iddia Gökbakar, Twitter'a veda paylaşımında "Bu da son tweetim olsun dostlar. Ülkemize, çocuklarımıza, gençlerimize, geleceğimize dertlendim. 'Ben rahatım' deyip kenarda duramadım, yazdım fikirlerimi bu ülkenin bir evladı olduğum için. Bu kadar. Komedyen olarak güldürmeye devam. Kalın sağlıcakla" demişti.
Şahan Gökbakar: "Yazık oluyor!"
Şahan Gökbakar: "Yazık oluyor!" Komedyen Şahan Gökbakar, Merkez Bankası'nın faiz indirimi kararına ilişkin olarak "Yazık oluyor... Dünya denen gezegende faiz indirimi yapan tek ülke Türkiye oldu" dedi.
Şahan Gökbakar, Türkiye'deki ‘mutlu insanları’ açıkladı
Şahan Gökbakar, Türkiye'deki ‘mutlu insanları’ açıkladı Komedyen Şahan Gökbakar'dan alışveriş için Türkiye'ye akın eden Bulgarlarla ilgili dikkat çeken bir paylaşım geldi.
Müjdat Gezen'den Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar açıklaması
Müjdat Gezen'den Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar açıklaması Simge Fıstıkoğlu'nun YouTube kanalındaki "Hayat Okulu" programına bu hafta, usta sanatçı Müjdat Gezen konuk oldu.
Şahan Gökbakar: "Influencer kocasıyım"
Şahan Gökbakar: "Influencer kocasıyım" Şahan Gökbakar önceki gün arabada seyir halindeyken eşine övgüler yağdırdı.
Şahan Gökbakar 41. yaşını kutladı
Şahan Gökbakar 41. yaşını kutladı Önceki gün 41 yaşına basan Şahan Gökbakar doğum gününü eşi Selin Gökbakar, çocukları Efe ve Ela ile kutladı.
Şahan Gökbakar: "TRT drone uçurup evimi ve iki çocuğumu ifşa etti"
Şahan Gökbakar: "TRT drone uçurup evimi ve iki çocuğumu ifşa etti" Şahan Gökbakar iddiaya göre, Marmaris’e 67 kilometre uzaklıkta olan mahallede satın aldığı villanın önündeki sahile izinsiz olarak iskele yaptırıp, ‘Özel mülktür girilmez’ tabelasını astı. Sahile deniz kumu döktürüp, denize zodyak botla tonoz bıraktı.