Murat Dalkılıç'tan 'yeni aşk' bombası!

Hande Erçel'le aşkı 1 yılı doldurmadan son bulan Murat Dalkılıç, iddiaya göre mutluluğu rol arkadaşında buldu. Ünlü popçu, konuşulanlara göre son filmi ‘Dünya Hali’nin setinde partneri Melis Sezen’le yakınlaştı.

Murat Dalkılıç'tan 'yeni aşk' bombası!
3976 okunma
Takvim Gazetesi'nin haberine göre güzel oyuncu Hande Erçel'den bu ayın başında ayrılan Murat Dalkılıç cephesinde sürpriz gelişme… Erçel, hasta annesine daha çok vakit ayırmak için Dalkılıç'la 10 aylık aşkına son verince popçu da kendini işlerine vermişti. Yeni filmi 'Dünya Hali'nin çekimleri için gece gündüz çalışan Dalkılıç, iddiaya göre aradığı mutluluğu da sette buldu.

ARALARINDA 10 YAŞ FARK VAR

Kulislerde konuşulanlara göre 35 yaşındaki şarkıcı, gönlünü filmde başrolü paylaştığı Melis Sezen'e kaptırdı. Kendinden 10 yaş küçük oyuncuyla yakınlaşan Dalkılıç'ın bu aşkı şimdilik herkesten sakladığı öğrenildi. Sezen ile yeni bir aşka yelken açan Dalkılıç, iddiaya göre de ilişkiyi sadece yakın dostlarıyla paylaştı.

ÇOK YAKIN DOSTLARDI...

Setten sürekli birlikte fotoğraf paylaşan ikilinin birbirlerinin paylaşımlarını da beğeni yağmuruna tutması dikkatli gözlerden kaçmadı. İşin ilginç yanı ise Hande Erçel ile Melis Sezen'in yakın dost olması ve ikilinin geçtiğimiz sezon aynı dizide rol almasıydı. Şimdilik Instagram'da birbirlerini takip eden Erçel ile Sezen'in aşk dedikodusunun ardından takipleşmeyi bırakıp dostluğu da bitirip bitirmeyecekleri merak konusu oldu.