Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup ilk kez görüntülendi

2018'in Haziran ayında 11 yıllık eşi Emina Jahovic'ten boşanan Mustafa Sandal sevgilisi Melis Sütşurup ile ilk kez görüntülendi.

Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup ilk kez görüntülendi
1794 okunma
Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre Mustafa Sandal yeni aşkı Melisa Sütşurup ile Ulus'taki bir mekanda yemek yedi.

KEYİFLİ HALLERİ DİKKATLERDEN KAÇMADI

Mekanda bir hanımefendinin eşlik ettiği ikili, çıkışta gazetecilerin olduğunu öğrenince ilk olarak panik yaptı. Bir süre çıkış yapmayan çift, daha sonra çaresiz kalarak soluğu mekanın kapısında aldı.Flaşların patlaması ile gülümseyen Sandal'ın, bir hayli keyifli olduğu dikkat çekti.Melis Sütşurup ise Sandal'ın koruması ile arkadan yürüdü. 

"BİZ GAYET İYİYİZ"

Muhabirlerin aşk sorularına gülümseyen Sandal, "Arkadaşlar bunlar ayaküstü konuşulacak konular değil, daha sonra uzun uzun konuşuruz. Biz gayet iyiyiz, teşekkür ederiz" dedi.

Yanındaki hanımefendiyi aracına bindiren Mustafa Sandal, sonrasında sevgilisi ile vedalaştı. Birbiri ile öpüşen çiftin, bir hayli keyifli ve mutlu olduğu dikkat çekti.Bir butik sahibi olan Sütşurup, lüks aracına binerek oradan ayrıldı. Mustafa Sandal ise bir erkek arkadaşının aracına binerek oradan ayrıldı.Boşanma sonrası adı birçok kişi ile anılan Sandal, ilk kez sevgilisi ile gazetecilere yakalanmış oldu.