O Kız'ın sempatik oyuncuları Ali Öner ve Dilin Döğer hayranlık uyandırdı

Baş döndüren yakışıklılığı kadar, oyunculuk gücüyle de milyonları kendisine hayran bırakan genç aktör Ali Öner ve "O Kız" dizisinde müthiş bir uyum yakaladığı zarif rol arkadaşı Dilin Döğer, hayranlarının kalplerine sağlam bir düğüm daha attı.

O Kız'ın sempatik oyuncuları Ali Öner ve Dilin Döğer hayranlık uyandırdı

Gündelik hayattaki doğallıklarını, komplekssiz zarafetlerini verdikleri röportaja da yansıtan Ali Öner ve Dilin Döğer, ALL Magazine'nin sorularına içtenlikle yanıt verdi.

"Asla dediğiniz bir mottonoz var mı?" sorusuna Dilin Döğer, "Asla vazgeçmemek olabilir" yanıtını verirken Ali Öner de "Vallahi çok iyi konuştu. Ben de vazgeçmem. Durmadan devam" yanıtını vererek kahkaha attı.

Romantik bir yemeği arkadaşlarla verilen bir ev partisine tercih edeceklerini söyleyen ikiliden Ali Öner, "Kesinlikle ev partisi... Kalabalık daha eğlenceli değil mi ya? Ben öyle düşünüyorum" ifadelerini kullandı.


O Kız'ın sempatik oyuncuları Ali Öner ve Dilin Döğer hayranlık uyandırdıYakışıklı oyuncu Ali Öner, 'İlk buluşma' için tercih edecği mekanı ise, "Sıcak, güzel bir cafe" olarak tanımladı.O Kız'ın sempatik oyuncuları Ali Öner ve Dilin Döğer hayranlık uyandırdı - Resim : 2