Özcan Deniz'e belge ile yanıt geldi!

Kendisinden yardım isteyen hasta kız kardeşi Gülcan için “Öyle bir kardeşim yok” diyen Özcan Deniz'e yanıt gecikmedi, Gülcan’ın Özcan Deniz’in kardeşi olduğunu gösteren belge Sabah Gazetesi'nde yayınlandı.

17897 okunma

'KAYITTA YOK' DEMİŞTİ


Kalp hastası olan 21 yaşındaki Gülcan Deniz; babası Sıddık Deniz'in vefatından sonra abisi Özcan Deniz'e ulaşmaya çalışmış, kendisi ve ağır hasta olan annesi için yardım istemişti.

Abisinin, telefonlarına ve mesajlarına cevap vermediğini söyleyen genç kız, Sabah Gazetesi'nden Hakan Uç'un aracılığıyla sesini duyurmuştu. Kardeşinin yardım çığlığına kayıtsız kalan Deniz, daha sonra bir açıklama yaparak "Bu kişiden yeni haberim oldu. Soyağacımıza baktım; babamın üstüne kayıtlı böyle biri yok" dedi.

SABAH GAZETESİ BELGEYE ULAŞTI

Nüfus kayıtlarında Özcan ve Gülcan Deniz'in babalarının ismi aynı: Sıddık... Üstelik baba Sıddık Deniz'in ölüm tarihi de iki kardeşin nüfus kayıtlarında 14/07/2018 olarak görünüyor. İki kardeşin dedeleri de aynı: Bedih Deniz... Özcan Deniz ve Gülcan Deniz'in nüfusa kayıtlı oldukları yer ise Aydın Efeler...

Konular Özcan Deniz