Özge Ulusoy'u görenler tanımakta zorlandı!

2003'de katıldığı 'Miss Turkey' yarışmasında ikinci olan model ve sunucu Özge Ulusoy'un yıllar önce oynadığı filmdeki hali yeniden gündeme geldi.

1164 okunma

DEĞİŞİMİ ŞAŞIRTTI

2008 yılında yayınlanan 'Dilek Ağacı' adlı filmde 'şeytan' rolünü canlandıran Ulusoy'un bu hali görenleri şaşırttı. 37 yaşındaki Özge Ulusoy, değişimiyle kısa sürede sosyal medyada çok konuşulanlar arasında yerini aldı.

Son dönemlerde estetik yaptırdığı konuşulan model, konuyla ilgili şunları söylemişti:

"İyi yaş alıyorum demek ki, dikkat çekiyor. Ben bununla mutlu oluyorum. Sosyal medya hesabıma yaptırdığım her şeyi koyuyorum. İnsanların estetiği nasıl anladıklarına bağlı.

Plastik cerrahi ise ben ameliyat olmadım ama hep söylüyorum; botoks yaptırıyorum, dolgu yaptırıyorum. Zaten saklamıyorum, yaptırdığım doktorları da seve seve paylaşıyorum.

Eğer ameliyat olmam gerekirse de olurum. İleride olacağım. Yüzümü de gerdireceğim, gerekirse yaptıracağım. Ben böyle şeylerden çekinmiyorum.

Bakımlı olmak benim hoşuma gidiyor. Bu herkesin tercihi. Yaptırmayana da saygı duyarım, yaptırana da saygı duyarım. Mutlu olmadığım bir yer olsaydı da yaptırırdım."

Konular Özge Ulusoy