Özge Ulusoy


Bodrum müdavimi ünlüler Bodrum'a küstü: "Oraya adımımı atmam"
Bodrum müdavimi ünlüler Bodrum'a küstü: "Oraya adımımı atmam" Bodrum’un artan fiyatları, yıllardır gözde tatil beldesinde tatil yapan ünlü isimleri küstürdü.
Özge Ulusoy: "Dünyanın en şanslı kızıyım"
Özge Ulusoy: "Dünyanın en şanslı kızıyım" Uzun süredir iş insanı Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşayan Özge Ulusoy, bir kez daha aşkını sosyal medyadan haykırdı.
Ünlü modacının defilesinde ikiz sürprizi!
Ünlü modacının defilesinde ikiz sürprizi! Modanın ünlü ismi Cemil İpekçi, 'BODRUM' koleksiyonunu modaseverlerin beğenisine sundu.
Özge Ulusoy'un dolabından bir 'servet' çıktı! Yaklaşık 10 milyon TL!
Özge Ulusoy'un dolabından bir 'servet' çıktı! Yaklaşık 10 milyon TL! Manken Özge Ulusoy, sık sık Nişantaşı'nda yeni taşındığı yeni evinden paylaşımlar yapıyor.
Arzu Sabancı: "Hande'nin gelinim olma ihtimali Özge'den bile düşük"
Arzu Sabancı: "Hande'nin gelinim olma ihtimali Özge'den bile düşük" Oğullarının flörtlerine karıştığı haberleriyle sürekli gündeme gelen sosyetik isim Arzu Sabancı ile ilgili son dedikodu şoke etti.
Özge Ulusoy: "Babamı kusurlu göstermeye çalıştılar"
Özge Ulusoy: "Babamı kusurlu göstermeye çalıştılar" Özge Ulusoy'un babası Haydar Ulusoy, 4 Aralık 2022'de yaya geçinde karşıdan karşıya geçerken aracın çarpması sonucu hayatını kaybetmişti.
Özge Ulusoy ve Faruk Çolakoğlu'nun nikahı ertelendi
Özge Ulusoy ve Faruk Çolakoğlu'nun nikahı ertelendi Özge Ulusoy, babasının ani vefatı sonrasında Faruk Çolakoğlu ile bu yılın Eylül ayı için planladığı evliliğini şimdilik rafa kaldırdı.