Özge Ulusoy


Alp Kırşan 'beleşçi' ünlüleri ti'ye aldı! Alp Kırşan, sosyal medya hesaplarını reklam platformu gibi kullanıp vergi kaçıran ve bu yöntemle her şeyi beleşe getiren ünlülerle dalga geçti…
Özge Ulusoy sosyal medyada 'çiçek' açtı Podyumların aranılan ismi Özge Ulusoy'dan 'çiçek' gibi poz...
Özge Ulusoy'dan sevgilisine romantik kutlama Corona virüsü nedeniyle görüşemeyen Özge Ulusoy ve işadamı Faruk Çolakoğlu’nun bu durumdan rahatsız oldukları için ayrılma kararı aldıkları iddia edilmiş, hatta Fransa’da olan Çolakoğlu’nun ipleri kopardığı söylenmişti.
Özge Ulusoy-Faruk Çolakoğlu aşkı bitti mi? Daha önce de Özge Ulusoy'u terk eden iş adamı Faruk Çolakoğlu, güzel modeli sosyal medyadan takipi bırakmış ancak Ulusoy, aşkını takip etmeyi sürdürmüştü.
Özge Ulusoy’dan esprili maske hatırlatması Bir görüşme için dışarıya çıkan Özge Ulusoy, arabada giderken yaptığı maske kullanımı hatırlatması ile konunun önemine dikkat çekti.
Özge Ulusoy maskesiyle uyumlu giyiniyor Model Özge Ulusoy, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Ulusoy'un giydiği şık kıyafetine maskesini de uydurduğu görüldü
Özge Ulusoy: "Ben de normal bir insanım" Fit vücudunu korumak adına yoğun bir spor temposu içerisinde olan Özge Ulusoy, pek çok ismin aksine yemek tercihleri konusunda son derece cesur davranıyor.