Özge Ulusoy


Özge Ulusoy pandemi dinlemedi, estetik yaptırdı! Özge Ulusoy’un estetik merakına pandemi vız geldi. Aralık 2020’de burun ucu estetiği olan ünlü model, şimdi ise dudaklarının dolgusunu yeniletti. Ulusoy'un yeni yaptırdığı dolgular, fazla abartılı bulundu.
Özge Ulusoy: "Sevdiğim erkek benden uzun" Manken Özge Ulusoy, Instagram’dan hayranlarının sorularını yanıtladı.
Nazlı Kayı hakkında gürültü kopartacak Aslışah Alkoçlar iddiası!.. Ömer ve Arzu Sabancı'nın üç oğlunun en büyüğü Hacı Sabancı ile nişanlanan Nazlı Kayı hakkında Takvim Gazetesi'nden ses getirecek bir iddia geldi.
Özge Ulusoy'dan flaş Faruk Çolakoğlu açıklaması İki yıldır Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşayan Özge Ulusoy, gözlerden uzak yaşadığı ilişkisiyle ilgili flaş bir açıklamada bulundu.
Özge Ulusoy'a gizemli operasyon Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüs nedeniyle acil olmayan ameliyatlar rafa kaldırıldı. Ünlü manken Özge Ulusoy ise estetik aşkı nedeniyle pandemide de bıçak altına yattı.
Özge Ulusoy flaşlar patlayınca tedirgin oldu Ünlü manken Özge Ulusoy önceki gün iş insanı sevgilisi Faruk Çolakoğlu ile birlikte Etiler'de görüntülendi.
Özge Ulusoy 1 yıllık anlaşmaya imza attı Manken Özge Ulusoy, bir mobilya markası ile bir yıllık reklam anlaşmasına imza attı.