Özge Ulusoy


Özge Ulusoy ve sevgilisi hafta sonu tatili için nereyi seçti?
Özge Ulusoy ve sevgilisi hafta sonu tatili için nereyi seçti? Özge Ulusoy ile sevgilisi Faruk Çolakoğlu lüks seçimleriyle sosyal medyanın gündeminde...
Özge Ulusoy: "Aldatanın yetersizlik problemi vardır"
Özge Ulusoy: "Aldatanın yetersizlik problemi vardır" Yaklaşık iki buçuk yıldır Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşayan Özge Ulusoy, bir takipçisinin, "Aldatma hakkında ne düşünüyorsunuz?" sorusunu cevapladı.
Özge Ulusoy'un nazar değecek diye ödü kopuyor!
Özge Ulusoy'un nazar değecek diye ödü kopuyor! Yaklaşık iki buçuk yıldır Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşayan Özge Ulusoy, bir takipçisinin, "Sevgilinizi neden gizliyorsunuz?" sorusuna yanıt verdi.
Özge Ulusoy'un hedefi Nişantaşı'nın tamamını satın almak
Özge Ulusoy'un hedefi Nişantaşı'nın tamamını satın almak Manken Özge Ulusoy, kazandığı parayı gayrimenkule yatırdığını söyledi.
Özge Ulusoy'un bu karelerinde bir servet yatıyor!
Özge Ulusoy'un bu karelerinde bir servet yatıyor! Lüks markalara olan tutkusu ve milyonlarca TL değerindeki gardırobuyla sık sık gündem olan Özge Ulusoy, "Köpek gibi çalışıp kraliçe gibi yaşıyorum" diyerek yapılan yorumlara yanıt vermişti.
Özge Ulusoy'a Faruk Çolakoğlu'ndan sert tavır
Özge Ulusoy'a Faruk Çolakoğlu'ndan sert tavır Manken Özge Ulusoy'a uzatmalı aşkı Faruk Çolakoğlu'ndan flaş bir yasak geldi.
Özge Ulusoy'dan sevgilisi Faruk Çolakoğlu'na servetlik jest
Özge Ulusoy'dan sevgilisi Faruk Çolakoğlu'na servetlik jest Deneyimli model Özge Ulusoy, sevgilisi Faruk Çolakoğlu’nun jestlerini karşılıksız bırakmadı.