Özge Ulusoy


Faruk Çolakoğlu Özge Ulusoy ile aynı kareye girmek istemiyor Nişantaşı’nın arka sokaklarında kahve almak için gezintiye çıkan Özge Ulusoy-Faruk Çolakoğlu çifti, basın mensuplarını fark edince panikledi.
Gürgen Öz Corona virüse yakalandı Deneyimli oyuncu Gürgen Öz de Covid'in pençesine düştü.
Thodex vurgun için kırmızı elbiseli ünlüleri kullanmış! Kripto para dünyası bir dolandırıcılık hikayesi ile sarsılıyor. Son günlerde para transferlerinde sorun yaşanan kripto para platformu (borsası) Thodex'in internet sitesi kapatıldı. Yatırımcıların hesaplarına ulaşımı kesildi.
Özge Ulusoy bilinmeyen sırrını açıkladı Sık sık estetik haberleriyle gündeme gelen model Özge Ulusoy'dan konuşulacak bir tüyo...
Özge Ulusoy: "Gelen yorumlara kahkaha attım" Özge Ulusoy, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Ulusoy, sinema filmi müjdesi verdi.
Melisa Aslı Pamuk'un hamburger sevinci Tescilli güzel, ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk; hamburgerle kendisini ödüllendirdi.
Özge Ulusoy: "Ben estetik harikası değilim" Manken Özge Ulusoy, kendisine 'estetik harikası' denilmesi hakkında açıklama yaptı.