Özge Ulusoy

Özge Ulusoy-Faruk Çolakoğlu aşkı bitti mi?
Özge Ulusoy-Faruk Çolakoğlu aşkı bitti mi? Daha önce de Özge Ulusoy'u terk eden iş adamı Faruk Çolakoğlu, güzel modeli sosyal medyadan takipi bırakmış ancak Ulusoy, aşkını takip etmeyi sürdürmüştü.
Özge Ulusoy’dan esprili maske hatırlatması
Özge Ulusoy’dan esprili maske hatırlatması Bir görüşme için dışarıya çıkan Özge Ulusoy, arabada giderken yaptığı maske kullanımı hatırlatması ile konunun önemine dikkat çekti.
Özge Ulusoy maskesiyle uyumlu giyiniyor
Özge Ulusoy maskesiyle uyumlu giyiniyor Model Özge Ulusoy, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Ulusoy'un giydiği şık kıyafetine maskesini de uydurduğu görüldü
Özge Ulusoy: "Ben de normal bir insanım"
Özge Ulusoy: "Ben de normal bir insanım" Fit vücudunu korumak adına yoğun bir spor temposu içerisinde olan Özge Ulusoy, pek çok ismin aksine yemek tercihleri konusunda son derece cesur davranıyor.
Özge Ulusoy'un Sayısal Loto umudu
Özge Ulusoy'un Sayısal Loto umudu Karantina döneminde de uzun bir süre seyircileri ile televizyondan buluşmaya devam eden Özge Ulusoy, sokakta piyangocunun yanında görüntülendi.
Özge Ulusoy sevgilisi Faruk Çolakoğlu'yla evleniyor mu?
Özge Ulusoy sevgilisi Faruk Çolakoğlu'yla evleniyor mu? Ünlü manken Özge Ulusoy, yaklaşık iki senedir iş adamı Faruk Çolakoğlu ile gözlerden uzak bir aşk yaşıyor.
Özge Ulusoy'dan yazlık poz
Özge Ulusoy'dan yazlık poz Karantinada bile şıklığından ödün vermeyen Özge Ulusoy, önceki gün lüks dairesinde yine giyinip süslendi.