Özge Ulusoy

Özge Ulusoy'dan sevgilisine romantik kutlama Corona virüsü nedeniyle görüşemeyen Özge Ulusoy ve işadamı Faruk Çolakoğlu’nun bu durumdan rahatsız oldukları için ayrılma kararı aldıkları iddia edilmiş, hatta Fransa’da olan Çolakoğlu’nun ipleri kopardığı söylenmişti.
Özge Ulusoy-Faruk Çolakoğlu aşkı bitti mi? Daha önce de Özge Ulusoy'u terk eden iş adamı Faruk Çolakoğlu, güzel modeli sosyal medyadan takipi bırakmış ancak Ulusoy, aşkını takip etmeyi sürdürmüştü.
Özge Ulusoy’dan esprili maske hatırlatması Bir görüşme için dışarıya çıkan Özge Ulusoy, arabada giderken yaptığı maske kullanımı hatırlatması ile konunun önemine dikkat çekti.
Özge Ulusoy maskesiyle uyumlu giyiniyor Model Özge Ulusoy, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Ulusoy'un giydiği şık kıyafetine maskesini de uydurduğu görüldü
Özge Ulusoy: "Ben de normal bir insanım" Fit vücudunu korumak adına yoğun bir spor temposu içerisinde olan Özge Ulusoy, pek çok ismin aksine yemek tercihleri konusunda son derece cesur davranıyor.
Özge Ulusoy'un Sayısal Loto umudu Karantina döneminde de uzun bir süre seyircileri ile televizyondan buluşmaya devam eden Özge Ulusoy, sokakta piyangocunun yanında görüntülendi.
Özge Ulusoy sevgilisi Faruk Çolakoğlu'yla evleniyor mu? Ünlü manken Özge Ulusoy, yaklaşık iki senedir iş adamı Faruk Çolakoğlu ile gözlerden uzak bir aşk yaşıyor.