Özge Ulusoy

Özge Ulusoy: "Ama çok güzel olmamış mı?"
Özge Ulusoy: "Ama çok güzel olmamış mı?" Özge Ulusoy'un "Bugüne dek yüzüme bıçak değmedi. Sadece botoks ve dolgu yaptırıyorum" sözlerini inandırıcı olmayan sosyal medya kullanıcıları, Ulusoy'un eski fotoğraflarını paylaşım yorumda bulunmuştu.
Özge Ulusoy'un 'Yüzüme bıçak değmedi' ısrarı
Özge Ulusoy'un 'Yüzüme bıçak değmedi' ısrarı Manken Özge Ulusoy'un 2003 yılında bu yana gözler önüne serdiği değişim, görenleri şaşırttı. Ancak her fırsatta estetik operasyon geçirmediğini sadece dolgu ve botoks yaptırdığı dile getiren Ulusoy'a takipçilerinden yorum yağdı.
Özge Ulusoy bu kez estetiği kabul etti
Özge Ulusoy bu kez estetiği kabul etti Pandemi döneminde bile estetik sevdasından vazgeçmeyen Özge Ulusoy, geçtiğimiz gün dudaklarına dolgu yaptırmıştı.
Özge Ulusoy pandemi dinlemedi, estetik yaptırdı!
Özge Ulusoy pandemi dinlemedi, estetik yaptırdı! Özge Ulusoy’un estetik merakına pandemi vız geldi. Aralık 2020’de burun ucu estetiği olan ünlü model, şimdi ise dudaklarının dolgusunu yeniletti. Ulusoy'un yeni yaptırdığı dolgular, fazla abartılı bulundu.
Özge Ulusoy: "Sevdiğim erkek benden uzun"
Özge Ulusoy: "Sevdiğim erkek benden uzun" Manken Özge Ulusoy, Instagram’dan hayranlarının sorularını yanıtladı.
Nazlı Kayı hakkında gürültü kopartacak Aslışah Alkoçlar iddiası!..
Nazlı Kayı hakkında gürültü kopartacak Aslışah Alkoçlar iddiası!.. Ömer ve Arzu Sabancı'nın üç oğlunun en büyüğü Hacı Sabancı ile nişanlanan Nazlı Kayı hakkında Takvim Gazetesi'nden ses getirecek bir iddia geldi.
Özge Ulusoy'dan flaş Faruk Çolakoğlu açıklaması
Özge Ulusoy'dan flaş Faruk Çolakoğlu açıklaması İki yıldır Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşayan Özge Ulusoy, gözlerden uzak yaşadığı ilişkisiyle ilgili flaş bir açıklamada bulundu.