Pınar Altuğ ve İvana Sert'in sponsorlu tatili

Oyuncu, şarkıcı ve mankenler için bir süredir sosyal medya yeni gelir kapısı. Reklamını yaptıkları ürünlerden para alıyorlar. Bedavaya tatile çıkıyorlar.

Pınar Altuğ'un 70 bin liralık bedava tatili

Instagram’da 1 milyon 100 bin takipçisi olan Pınar Altuğ, Club Med Alpe d’Huez tatil köyünün davetlisi olarak Fransa Alpleri’ne gitti. Yanında eşi Yağmur Atacan ve kızları Su da var. Üç kişinin dört günlük tatil masrafı uçak dahil 70 bin lirayı buluyor. Pınar Altuğ anlaşması gereği paylaşımlarına otelin yerini ve Instagram hesabını da eklemeyi ihmal etmedi.

İvana Sert de 'Masal Diyarı'nın davetlisiydi

Posta Gazetesi'nin haberine göre sömestr tatilini değerlendiren diğer bir isim de Ivana Sert oldu. Oğlu Kayon Ateş ile Finlandiya’da ‘Masal Diyarı’ olarak bilinen Lapland’e gitti.

Ivana Sert’in sponsoru olan seyahat acentasının internet sitesinde dört günlük bu maceranın bedeli bir kişi için 17 bin 500 lira. Business class uçak bileti ve ekstralar da eklenince iki kişilik tatil 50 bin liraya geliyor.

Bayan Sert, burada buzkıran gemisine bindi, Sibirya kurtlarının çektiği kızaklarla ve kar motoruyla gezdi, Ren geyikleriyle safariye çıktı, Noel Baba köyünü ziyaret edip cam tavanlı özel odalarda konakladı.

Konular Pınar Altuğ