Pınar Altuğ


Pınar Altuğ ağzına geleni söyledi: "Ahlaksızlık, insafsızlık, terbiyesizlik"
Pınar Altuğ ağzına geleni söyledi: "Ahlaksızlık, insafsızlık, terbiyesizlik" Instagram hesabı çalınan Pınar Altuğ, ateş püskürdü: "Böylesine bir dönemde yapılan böyle bir ahlaksızlığı, insafsızlığı, terbiyesizliği, manyaklığı aklım hiç almıyor..."
Pınar Altuğ'dan herkesi üzen paylaşım! Az önce duyurdu!
Pınar Altuğ'dan herkesi üzen paylaşım! Az önce duyurdu! Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan, 15 yıl önce nikâh masasına oturmuştu. 2009'da kızları Su'yu kucaklarına alan ünlü çift, ilk kez anne-baba olma duygusunu yaşamıştı.
Pınar Altuğ: "Aile saadetimi çekemiyorlar"
Pınar Altuğ: "Aile saadetimi çekemiyorlar" Pınar Altuğ, Instagram'da kendisine yapılan kötü eleştiriler için, "İnsanlar mutsuz ve birinin mutlu olmasına tahammül edemiyorlar" dedi.
Pınar Altuğ suskunluğu müzikalle bozdu
Pınar Altuğ suskunluğu müzikalle bozdu Eski Türkiye Güzeli Pınar Altuğ'dan şaşırtan bir hamle geldi.
Takipçileri yine Pınar Altuğ'u kızdırmayı başardı
Takipçileri yine Pınar Altuğ'u kızdırmayı başardı Eski Türkiye Güzeli Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ile verdiği bir pozu Instagram hesabından paylaştı.
Pınar Altuğ'un yılbaşı neşesi
Pınar Altuğ'un yılbaşı neşesi Eski Türkiye Güzeli Pınar Altuğ, önceki akşam kızı Su ve onun arkadaşı ile birlikte bir davete katıldı.
Pınar Altuğ'dan izin çıktı: "Erkekler de tayt giyebilir"
Pınar Altuğ'dan izin çıktı: "Erkekler de tayt giyebilir" Yıllardır mini etekleriyle gündem olan Pınar Altuğ, son dönemde yeniden alevlenen mini şort ve tayt polemiğiyle ilgili konuştu.