Pınar Altuğ


Serenay Sarıkaya hastane çalışanını işsiz mi bıraktı? Serenay Sarıkaya, şu sıralar Maldivler’de yaptığı tatille gününü gün ederken, geçtiğimiz Ekim ayında yaptığı estetik operasyonun duyulmasıyla suçlanan bir hastane çalışanı işsiz kaldı.
Pınar Altuğ'dan konuşulacak 'Savaşçı' yorumu Hafta sonu tatillerini karavanda geçiren Pınar Altuğ, önceki bir alışveriş merkezinde kızı Su ile görüntülendi.
Pınar Altuğ: "Karavana çok alıştık" Eski Türkiye Güzeli Pınar Altuğ Atacan, ailesi ve yakın dostlarıyla birlikte huzuru karavanlı turlarda buluyor.
Pınar Altuğ misafirleriyle kamp yaptı Corona virüs salgını sonrası kalabalık ortamlardan uzak, doğada sessiz sakin, huzurlu tatil yapmak isteyen birçok ünlü karavan tatilini tercih ediyor.
Ünlü isimler soluğu ormanda aldı Burcu Kara geçen yaz bir karavan satın almış, eşi Fırat Parlak ve oğulları Ali Çınar ile tatile çıkmıştı.
Pınar Altuğ'un yürek yakan anne özlemi Instagram hesabını aktif kullanan ünlü isimlerden biri olan televizyon yıldızı Pınar Altuğ, son paylaşımıyla takipçilerini duygulandırdı.
Milyonluk villalara mobil çözüm! Artan villa fiyatlarıyla baş edemeyen doğa tutkunları, çareyi tekerlekli taşınabilir evlerde buldu. Ünlülerin de talip olduğu ve her araziye kurulabilen mobil evlerin fiyatları en çok 250 bin TL…