Pınar Altuğ


Pınar Altuğ'dan Ebru Şallı'ya yazılan yoruma sert tepki Oyuncu Pınar Altuğ, oğlu Pars'ın vefatı sonrası verdiği röportajın altına çok çirkin bir yorum yapılan Ebru Şallı'ya destek çıktı ve yazılan saygısız yoruma tepki gösterdi.
Pınar Altuğ: "Aileme uzanan dili koparırım" Sosyal medyadan olumsuz mesajlar alan Pınar Altuğ, “Kırmızı çizgim eşim Yağmur ve kızım Su... Ailem konusunda toleransım yok. Onlara uzanacak dili koparırım” diye konuştu.
Pınar Altuğ: "Elimden kaçar mı endişesi yaşamadım" Eski manken ve oyuncu Pınar Altuğ ile eşi Yağmur Atacan çifti aralarındaki yaş farkı nedeniyle zaman zaman sosyal medyada acımasız eleştirilere maruz kalıyor. Altuğ katıldığı yayında eşi, kızı ve hayatıyla ilgili samimi açıklamalar yaptı.
Pınar Altuğ kızıyla vakit geçiriyor Oyuncu Pınar Altuğ Atacan, kızı Su ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Çevre Müfettişi Projesi'ne katıldı.
Pınar Altuğ sordu: "Edepsizlik bunun neresinde?" Türkiye Eski Güzeli Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan'la evliliklerinin 12. yılını Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla kutladı. Altuğ, bir takipçisinin "Biraz edep yahu!" yorumuna sinirlendi.
Pınar Altuğ ve Emel Yıldırım takipçilerini şaşırttı Sosyal medya hesabını aktif kullanan oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ, son paylaşımı ile takipçilerine nostalji yaşattı.
Pınar Altuğ eski albümleri karıştırdı Pınar Altuğ, karantina günlerinde arşive daldı ve yıllar önce çekilmiş fotoğraflarını paylaştı.