Pınar Altuğ


Pınar Altuğ: "Biz de armut toplamıyoruz" Sosyal medya atışmalarıyla bilinen Pınar Altuğ, “Bizimle eğleniyorlar galiba, nasıl laf çaktım diyorlar. Biz de armut toplamıyoruz. Herkes hak ettiği cevabı alıyor” dedi.
Pınar Altuğ'u küplere bindiren yorum Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan oyuncu Pınar Altuğ, kendisine gelen yorumları yanıtsız bırakmıyor. Altuğ, bu kez de yıllar öncesine ait bir fotoğrafına gelen mesaja kayıtsız kalmadı.
Pınar Altuğ: "Kaşınanı kaşırım" Bloomberg HT'de ekrana gelen "Fatih Altaylı ile Bire Bir" bu hafta tv yıldızı Pınar Altuğ, yapımcı-senarist Birol Güven ve müzisyen Can Gox'u ağırladı.
Pınar Altuğ'un Çağla Şıkel'e yorumu olay oldu Sosyal medyayı aktif kullanan Çağla Şıkel, 15'inci İstanbul 2021 İTHİB Uluslararası Kumaş Tasarım Yarışması'nın hem hazırlık sürecini hem de yarışmaya ait fotoğraf ve videolarını Instagram hesabında yayınlamayı ihmal etmedi.
Pınar Altuğ: "Kasımda aşk başkadır" Ünlü yıldız Pınar Altuğ, sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlülerin başında geliyor...
Takipçileri Pınar Altuğ'u yine kızdırmayı başardı! Ünlü sunucu ve oyuncu Pınar Altuğ, sık sık takipçilerinin eleştirilerine yanıt veriyor. Altuğ, son olarak da dövmeleri hakkında konuşan bir takipçisine karşılık verdi.
Tamer Karadağlı'ya da arkadaşı sahip çıktı: "Kadınlara karşı saygılıdır" Pınar Altuğ, Altın Portakal Film Festivali’nde Nihal Yalçın ile Tamer Karadağlı arasında yaşanan polemikte eski rol arkadaşına sahip çıktı: “Tamer kadınlara karşı saygılı, zarif bir adamdır”