Rapçi Murda'nın 13 gün önce doğan bebeği vefat etti!

'Murda' lakaplı Önder Doğan’ın 13 günlük kızı Ayla yaşamını kaybetti.

Ezhel ile seslendirdiği "Aya" şarkısıyla dikkat çeken Murda, sosyal medya sayfasından yaptığı bir paylaşımla sevenlerini yasa boğdu. 

Murda’nın 20 Nisan tarihinde dünyaya gelen kızı hayatını kaybetti. Ünlü isim üzücü haberi şu satırlarla duyurdu, “Nerden başlayıp ne diyeceğimi aslında bilmiyorum. Güzel kızım benim sen artık bizim koruyucu meleğimizsin. Sebebini ve anlamını bilmiyorum daha ama Allah'ımın demek ki sana ihtiyacı vardı ve seni yanına aldı.

Üzgünüm kızım. Çok üzgünüm. Kalbim ve ruhum ağlıyor her gün. Son nefesini yanımızda verdin, huzur içinde gittin ve gidişinle benden de bir parça götürdüm yanında.

Benim için senden önceki hayatım vardı ve şimdi sensiz senden sonraki hayat başladı. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Hayat nasıl devam etmeli şimdi? Seni öptüm ve kokladım ama yetmedi kızım. Çok özlüyoruz seni. Şu an bundan öte kelime bulamıyorum. Her şey çok hızlı oldu ve bitti. Bildiğim tek şey sen her zaman benimlesin. Kalbimdesin. Aklımdasın. Ruhumdasın. Sen benim dünya güzeli melek kızımsın. Annesinin ve Babasının elması, ablasının koruyucu meleği.

Seni çok özlüyoruz ve çoktan çok seviyoruz. Huzur içinde dinlen kızım."

Konular vefat Murda