Sacit Aslan'dan Bülent Ersoy'un seviyesiz söylemlerine yanıt

"2. Sayfa"ya konuk olan Sacit Aslan, geçtiğimiz günlerde konuk olduğu "Söylemezsem Olmaz" programında kendisine oldukça seviyesiz söylemlerde bulunan Bülent Ersoy'a cevap verdi.

Sacit Aslan'dan Bülent Ersoy'un seviyesiz söylemlerine yanıt
4418 okunma
Geçtiğimiz günlerde "Söylemezsem Olmaz" canlı yayınına konuk olan Sacit Aslan 'Sazlara para verilmedi' haberine ilişkin "Ben Muazzez Abacı'yı 1975'ten; Bülent Ersoy'u 1974'ten beri tanırım. Ben çok samimi söylüyorum ne Bülent Ersoy'un ne Muazzez Abacı'nın çalıştırdığı sazlarla ilgili parasını ödemediği konusuna şahit olmadım." yorumunda bulunmuştu.

Sacit Aslan'ın konuya ilişkin samimi yorumlarda bulunmasına karşın canlı yayına bağlanan Bülent Ersoy, Aslan'a yönelik son derece seviyesiz bir çıkışta bulunup argo ve yakışıksız söylemlerde bulunarak telefonu kapatmıştı.

Bu sabah "2.Sayfa" canlı yayınına konuk olan Sacit Aslan, Ersoy'un seviyesiz söylemlerine yanıt verirken oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"Esas bitikliklerine baştan beri ben şahidim. Bu rahatsızlıkları o yüzden. Birinin tahta bavulla Bebek Maksim'in kapılarına geldiğine, diğerinin terlikle yazıhanemde oturduğuna ben şahidim. Bu arkadaş bu bitikliği söylerken hayatında öyle anlar vardır ki; elbisesiz kaldı Nazan Şoray'ın elbiselerini giyip sahneye çıktı. Düşmez kalkmaz bir Allah'tır. İnsanların ne yaşayıp ne yaşamayacağını yaradan bilir. Siz bakmayın ekranlarda yaptığı fiyakaya karşı karşı karşıya caddede karşılaşsak 'A' deme şansı yok..."

Sacit Aslan'ın açıklamalarını izlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..