Şahin çifti minik kızlarıyla görüntülendi

Popçu Berkay Şahin, önceki gün eşi Özlem Ada Şahin ile Nişantaşı'ndaki bir hastaneden çıkarken objektiflere yansıdı. Tatilin ardından kızları Arya ve Zeynep'i rutin kontrole götüren Berkay, muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.

1641 okunma

Milliyet Gazetesi'nden Mesut Yılmaz'ın haberine göre muhabirlerin sorularını yanıtlayan Berkay, Pınar Gültekin cinayeti hakkında konuştu.

Şahin, "İki kız çocuğu babası olarak kadına yapılan en ufak şiddet, kabalık aklına ne geliyorsa hepsinin karşısındayım. Bence hanımefendiler, kadınlar bizlere Allah tarafından gönderilmiş hediyelerdir, meleklerdir. Onlara en güzel şekilde bakmakla yükümlüyüz. Benim iki tane ellerinizden öper, kızım var. Dolayısıyla saçının teli yere düşse dünyayı yakarım. Allah herkese sabır versin. Bununla da ilgili ne yasa çıkacaksa bizim üzerimize ne düşüyorsa elimizden geleni yaparız." dedi.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Çeşme konserinde mekanı polis basmasının sebebinin yakın çevredeki diğer mekan sahiplerinin şikayeti olduğu iddialarına da yanıt veren şarkıcı, "Öyle bir şey olduğunu sanmam, memur beyler sosyal mesafeyi ve insanların birbirlerine çok yakın olduğu ihbarıyla gelmişler sanırım" diye konuştu.

Konular Berkay